Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, nők! Nektek van külön...

Csajok, nők! Nektek van külön ruhátok, mindenféle eseményre vagy van, amit hordotok több alkalommal?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy van külön templomi, külön esküvői, külön hétköznapi, külön munkahelyi viseletetek?

Nekem úgy van, hogy van 2 hosszú estélyi ruhám, illetve jópár egyberuhám, amiket ugyanúgy hordok templomba, vagy dolgozni, vagy ha hétvégén találkozom a barátnőimmel, sőt, van, hogy akkor is felveszem ezeket a ruhákat, ha kicsit csinosabban szeretnék felöltözni. Nem minde ruhanemüm ilyen, de nagy részük olyan, hogy tényleg ki lehet használni őket, fel lehet venni őket több alkalomra.


2018. szept. 8. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Van külön alkalmi ruhám.
2018. szept. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem kölön ithhoni,hétköznapi és elegáns/alkalmi ruháim vannak.Bár van hogy egy-egy alkalmi ruhát is felveszek hétköznapra egy átlagosabb szettel,de ez az én stílusomba belefér.20/l
2018. szept. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Metionin ***** válasza:

2 blúz + blézer szettem van, amit csak konferenciákon veszek fel. A többit hordom mindig. Igazából nincsenek az életemben "alkalmak", nem járok esküvőre, templomba pláne, a munkahelyem nem szabja meg hogy hogy nézzek ki, szóval nincs szükségem külön ilyen ruhákra. Munkába egyberuhákat hordok amiket más cipővel és a blézerrel fel lehet venni hivatalos alkalmakra. Mindig figyeltem arra hogy a ruháimat kis variálással többféle helyre fel lehessen venni. Pl. fekete egyberuha neccharisnyával és tornacipővel kocsmába vagy fűzővel és magassarkúval munkába/színházba vagy blézerrel és balerinával konferenciára. A nadrágjaim is hordhatók blúzzal és zenekaros pólóval egyaránt.

Illetve amíg diák voltam, volt külön "melós" ruhám diákmunkába, amit nem sajnáltam ha koszos lesz vagy tönkremegy. Most ezek a ruhák a kutyás ruhatáramat alkotják (menhelyre járok kutyázni és sokszor leszek sáros, szőrös, nyálas), oda jók még.

2018. szept. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Templomba nem járok, de van visszafogottan elegáns cuccom, ami illik oda (pl. temetésre ha kell mennem). Esküvőkre ritkán megyek, ilyen nagyobb alkalmakra szoktam túrni 1-1 új ruhát, vagy kölcsön veszek.

Ha barátokkal lófrálok csak úgy vagy szórakozni megyek, kicsit több bőrt mutatok, mint munkahelyi cuccoknál, de nagyjából ugyan azokat hordom.

20L

2018. szept. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!