Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Diplomaosztóra ruha, fekete...

Diplomaosztóra ruha, fekete harisnya, bokacsizma jó, vagy más cipő kellene?

Figyelt kérdés
Alacsonyabb sarkú balerina cipőt tudnék még felvenni vagy fekete velúr bokacsizmát, utóbbiba nyilván egyszerűbb közlekedni, de nem tudom mennyire alkalomhoz illő?
2020. febr. 26. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Egy csinos bokacsizma szerintem simán belefér. Én szalagavatóra mentem hasonló összeállításban.
2020. febr. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 winR ***** válasza:
60%
Bokacsizmára szavazok, sokkal elegánsabb, mint egy balerina. A ruha milyen színű? Mert lehet, hogy nem fekete harisnyát kéne felvenned, hanem egy szép matt testszínűt.
2020. febr. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem gáz a bokacsizma ilyen alkalmakra és egy csinosabb ruhához. Inkább vegyél egy szép egyszerű magassarkút. Nem kell hogy 10-15 centi tűsarka legyen. De ne is bokacsizmába menj.
2020. febr. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
A bokacsizma nem alkalmi viselet.
2020. febr. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Télen volt a diplomaosztóm. Eszembe nem jutott volna bokacsizmát viselni. Sima, egyszerű fekete magas sarkú alkalmi cipő volt rajtam testszínű harisnyával és fekete kosztüm. Lehet túlöltöztem, a talár alatt nem is látszott, de mégiscsak egy diplomaosztóról beszélünk. Különleges alkalom amire azért illik normálisan felöltözni.
2020. febr. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha a saját diplomaosztó akkor oda magassarkut vennék, de ha vendégként mész, akkor simán jó egy elegáns bokacsizma is.
2020. febr. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, végül is 3cm-s sarkú balerinánál maradtam :)
2020. febr. 29. 04:58
 8/9 A kérdező kommentje:
És igen, saját volt. :)
2020. febr. 29. 04:59
 9/9 anonim válasza:
Maszkot es kesztyut vigyel.
2020. júl. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!