Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek b*zis fiún/férfin...

Nsxfh kérdése:

Szerintetek b*zis fiún/férfin a biciklis nadrág?

Figyelt kérdés

Régóta akarok venni tapadós, feszülős biciklis nadrágot itthoni viseletre és biciklizésre egyaránt de csak azért, mert kényelmes meg tetszik a ruhadarab. Boltba és munkahelyre nem mernék elmenni benne a sok kritika végett meg, mert nincs kedvem magyarázkodni, hogy én nem vagyok b*zi csak szeretem viselni stb stb. Rövid térd felettig érőre gondolok. Olyan mint a leggings csak térd felett véget érő. Bőr, műbőr, bőrhatású, lakk ésvagy latex anyagúra gondolok vagyis: ami ilyen fényes beütésű. Nagyon sok ember ha lát ilyen anyagú ruhadarabot alsóöltözetben akkor már kóperálnak, hogy biztos valami fétises az aki viseli az adott öltözetet vagy meleg beállítottságú - homoszexuális vágyai vannak, netán feltűnést akar ezzel kelteni. Nekem nincs ezek közül egyik sem mivel hetero vagyok. Hordanám én persze takarva, hogy a hátsóm ne látszódjon ki [a félreértések végett]. Csakhát attól tartok hogy sokan homokzsáknak, futóhomoknak néznének. Ugye az ember azt húz fel amit akar és kit érdekel más véleménye és nem igazán kell foglalkozni más véleményével addig amíg az nem tud építő jellegű kritika lenni és addig amíg nem megy át uralkodásba, parancsolgatásba. CSakhát mégis ott van az a DE meg az, hogy a többségnek általában igaza van ergo: sokan leb*ziznak igazuk van. Bár ezutóbbi lehet valakinek a kiműsorozása, valaki ugráltatása, szivatása. Mondjuk ha meleg lennék akkor sem venném fel, mert ha az lennék akkor miért zavarna az, ha olyan jelzővel illetnének ami vagyok? Csak a gúnyolódás meg a szurkálódás amit kikerülnék ha lehetne. Mondjuk ha valaki bele akar kötni valamibe, valakibe az úgy is belefog. Ki is van nézve a termék, férfi méretben is kapható. Itt a link:


MŰBŐR BICIKLIS NADRÁG

[link]


4D-S LAKK BICIKLIS NADRÁG

[link]


Járkálnlék is benne fel-le-alá csak félek, hogy kellemetlenül érezném magam az atrocítások végett és nem akarok másoknak magyarázkodni meg másokat győzködni mivel az már átmegy 1: bohóc, csicska, inas, szolga "beszámoló" szerepbe. Nehogymár én próbáljak valaki mással megértetni valamit ami ellen ő 2 kézzel tartózkodik. Szerintetek megvegyem vagy se? Ésha igen akkor hordjam vagy ne? Barátnő pártolja a dolgot és nagymamám is, pár felnőtt kollega is. 22/fiatal férfi/fiú. [Heterpo]



#lakk #bőr #latex #műbőr #bőrnadrág #bőrhatás #műbőrnadrág #műbőrhatású #lakkhatású #latexhatású
2020. márc. 22. 11:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
56%

Ne érdekeljen, nekem is van, meg a futónadrág se kimondottan férfias, de praktikus

20F

2020. márc. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%

Nem.


De ha jól sejtem, unatkozol és provokálásból írtad ki zt a kérdést. :D

2020. márc. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem unatkozok, mindig van mit csináljak, örökké lefoglalom magam de jelen esetben ezzel foglalkoztam. Egyszerűen csak régóta töprengtem ezen x időközönként és azt láttam jónak ha felteszem a kérdést és várom a reakciókat, aztán pedig mérlegelek az igen/nem 'szavazatok' - válaszok alapján ésmajd döntök, hogy mi legyen. Nem szoktam provokálni senkit semmivel, kerülöm a konfliktusokat, túl sokat háborúztam már értelmetlenül felesleges baromságok végett, tanultam belőlük. Mondjuk ez 1 kérdezgetős, válaszolgatós oldal, kérdésekre van létrehozva, ebben nem tudom mi lehet a provokáló, legalábbis az én kérdésemben. Hasonló mint az Ask.fm csak a Gyakorikérdések 2006 óta megy és profilok, adatlapok nélkül fórumszerűen és anonymban [név nélkül] is lehet kérdezni, válaszolni. 2011ben regisztráltam ide csak azért van új fiókom, mert elfelejtettem a régi fiókok jelszavát és újat csináltam vagy nem tudom. Másfelől meg nem vagyok az a: direkt magamra vonom a figyelmet, hogy az "összes szempár és tekintet figyeljen énrám" fajta hülyegyerek.
2020. márc. 22. 11:30
 4/22 anonim ***** válasza:
72%
#2: Unatkoznakbegyesek, de nagyon... Ahelyett, h a matel házin törnék az ostoba fejecskéjüket...n:-DD
2020. márc. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
56%

Igen, b*zis

28/N

2020. márc. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező, miért jó az neked, a a vastag pelenkához hasonló betét van a lábad között??? :-DD
2020. márc. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ha ez egy pillanatig is kérdés, akkor ne vegyél fel ilyesmit. Ha feszengsz benne, akkor nem fog jól állni, és beszólogatást fogsz kapni. Ha viszont magabiztosan tudnád viselni és elég jó lenne a feneked hozzá, akkor nem lenne vele gond.
2020. márc. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
75%

Úristen. Ha a férjem egy ilyenben jelenne meg egyik reggel, én a röhögéstől sikítva elválnék tőle.

Biciklizéshez oké a cicagatya, de az se lakkbőrben... :D Anyámborogass, nőként se venném fel ezt a szart.

2020. márc. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem is unatkozol. Amit linkeltél, olyat senki nem vesz fel kerékpározáshoz. Kényelmetlen, nem szellőzik, hülyén néz ki.
2020. márc. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%
Biciklizésre oké, de otthonra minek???
2020. márc. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!