Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek b*zis fiún/férfin...

Nsxfh kérdése:

Szerintetek b*zis fiún/férfin a biciklis nadrág?

Figyelt kérdés

Régóta akarok venni tapadós, feszülős biciklis nadrágot itthoni viseletre és biciklizésre egyaránt de csak azért, mert kényelmes meg tetszik a ruhadarab. Boltba és munkahelyre nem mernék elmenni benne a sok kritika végett meg, mert nincs kedvem magyarázkodni, hogy én nem vagyok b*zi csak szeretem viselni stb stb. Rövid térd felettig érőre gondolok. Olyan mint a leggings csak térd felett véget érő. Bőr, műbőr, bőrhatású, lakk ésvagy latex anyagúra gondolok vagyis: ami ilyen fényes beütésű. Nagyon sok ember ha lát ilyen anyagú ruhadarabot alsóöltözetben akkor már kóperálnak, hogy biztos valami fétises az aki viseli az adott öltözetet vagy meleg beállítottságú - homoszexuális vágyai vannak, netán feltűnést akar ezzel kelteni. Nekem nincs ezek közül egyik sem mivel hetero vagyok. Hordanám én persze takarva, hogy a hátsóm ne látszódjon ki [a félreértések végett]. Csakhát attól tartok hogy sokan homokzsáknak, futóhomoknak néznének. Ugye az ember azt húz fel amit akar és kit érdekel más véleménye és nem igazán kell foglalkozni más véleményével addig amíg az nem tud építő jellegű kritika lenni és addig amíg nem megy át uralkodásba, parancsolgatásba. CSakhát mégis ott van az a DE meg az, hogy a többségnek általában igaza van ergo: sokan leb*ziznak igazuk van. Bár ezutóbbi lehet valakinek a kiműsorozása, valaki ugráltatása, szivatása. Mondjuk ha meleg lennék akkor sem venném fel, mert ha az lennék akkor miért zavarna az, ha olyan jelzővel illetnének ami vagyok? Csak a gúnyolódás meg a szurkálódás amit kikerülnék ha lehetne. Mondjuk ha valaki bele akar kötni valamibe, valakibe az úgy is belefog. Ki is van nézve a termék, férfi méretben is kapható. Itt a link:


MŰBŐR BICIKLIS NADRÁG

[link]


4D-S LAKK BICIKLIS NADRÁG

[link]


Járkálnlék is benne fel-le-alá csak félek, hogy kellemetlenül érezném magam az atrocítások végett és nem akarok másoknak magyarázkodni meg másokat győzködni mivel az már átmegy 1: bohóc, csicska, inas, szolga "beszámoló" szerepbe. Nehogymár én próbáljak valaki mással megértetni valamit ami ellen ő 2 kézzel tartózkodik. Szerintetek megvegyem vagy se? Ésha igen akkor hordjam vagy ne? Barátnő pártolja a dolgot és nagymamám is, pár felnőtt kollega is. 22/fiatal férfi/fiú. [Heterpo]



#lakk #bőr #latex #műbőr #bőrnadrág #bőrhatás #műbőrnadrág #műbőrhatású #lakkhatású #latexhatású
2020. márc. 22. 11:05
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem ugyanez az identitászavaros exhibicionista a kérdező...


https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__vizi-sportok__1..

2020. márc. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
45%
Megint ez a biciklis nadrag perverz. Most maganak akarja de volt mar mikor gyerekre. Szanalmas
2020. márc. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
51%
Volt ugyanez gyerekes változatban is??? Pffff…..
2020. márc. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
72%
Valami nincs teljesen rendben nalad, ez tuti. Ez egyertelmu, az irasaid alapjan is leszurheto.
2020. márc. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
71%
Akkor a 12-3 eves gyereket akarta ebben iskolaba kuldeni.
2020. márc. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
72%

JÉzusmária! :-(((((

Még pedofil is lehet? :-S :-S


Na de majd odaát megint elkezd q.anyázni, mert mindenki elmondta neki, hogy magamutogató b.zzancs. :-D

2020. márc. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
38%

Te jó ég, most nézem mennyi ilyen topikot nyitott már! :-s


https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=tornadressz..

2020. márc. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Ez az első kérdésem ami ilyennel kapcsolatos, a nevem is kint van. Nem másról van szó hanem rólam. Azért hordanám otthon is, mert minek öltözzek át 1 nap 6szor? Láttam a beküldött linkeket amik mások kérdési voltak. Azokat nem én írtam ki, nem én tettem fel. És nem másik fiókból/profilról írtam ki, a kérdés legelején le volt írva, ez az 1 van többinek a jelszavát nem tudom. Nem nyitottam 1 csomó hasonló vagy másfajta topic-ot, nem tettem fel 1 csomó hasonló kérdést, más ruhadarabokkal sem.. Mégegyszer leírom, ez az első ilyen kérdésem. Nem vagyok pedofil, hetero vagyok és 18 alá soha nem megyek semmilyen szempontból korhatár ügyileg. MOST IS VAN BARÁTNŐM, lassan 2 éve. VAN 1 FIA is és nem csinálok vele semmi olyat, nem fürdök vele közösen és nem alszunk 1 ágyban. Mi a franc0nak akarnék gyereket ilyenben iskolába küldeni? De ha akarnék is: ki lehetne magyarázni azzal, hogy divatosan akarom öltöztetni. Bár az gyerekeknél nem előnyös. Mondjuk tesiórára oké bár a mai gyerekekre nem is kell ilyet adni mivel már maguktól ilyent húznak fel mindenhova. Sokan elfelejtik de régen is voltak korán érők akik már 13-15 évesen tosz-tak orrba szájba, csak minél korosabb valaki annál erkölcsösebb. Hova divatoztatnám gyerek létére, hameg tinédzser akkor már van saját ízlése, miért én akarnám öltöztetni? De ha visszahúzódó lenne akkor meg megérteném, hogy direkt asszonyosan és nem sportosan/kirívóan öltözik. Márpersze ha lenne gyerekem de nincs. Nem vagyok identitászavaros. P*csöm van, használom. Olyan célra is meg wc-re is. Nem dugdozok magamba semmit, nem vagyok se crossdresser és transzfesztita sem. Nem akarom magam átműteni és nem akarok férfiakkal közösülni, sem 3asban sem négyesben, sehogysem. Az ürülék sze×nek már a gondolatától elkap a hányinger. Eddig nem volt ilyen kérdésem és nem tettem fel hasonlót, nem írtam ki ilyent, ha valaki írt hasonlót az nem én voltam. Gyerekkel kapcsolatosat soha sem írtam ki. Tornadresszel kapcsoaltban nem is tettem fel kérdést. Nem is jön be, sosem volt szimpatikus. Nem vagyok magamutógató sem mivele volt írva, hogy fenéknél meg nemiszervnél direkt takarna valami, hogy ne legyen félreérthető, ne higjye senki se azt, ha meleg ha nem, hogy: reklámozom magam. NEm anyázok a monitor mögött senkit mivel ahány ember annyi vélemény bár ahogy elnézem nemcsak nekem volna szükségem dilidokihoz, vagy pszichológushoz kinek, hogy tetszik. Felteszek 1 kérdést és már pedofil, fétises, tornadressz rajongó vagyok. Szatírt épphogy majdnem megközelítettem. Szépek vagytok.
2020. márc. 22. 15:13
 19/22 A kérdező kommentje:

De ha csak onnan nézzük, hogy feszülős.

Farmernadrág, mackónadrág, melegítőnadrág, együttes szett és a kantáros nadrág nem feszül az ember seggén? Mindenki 3al nagyobb ruhát hord? Az a '90es években volt menő. Akkor miről is pofáztok?

2020. márc. 22. 15:38
 20/22 anonim ***** válasza:
40%
Rendor ismerosomnek mindenesetre elkuldom az egesz beszelgetest es a tobbi kiirt kerdest, majd kivizsgaljak. Ne csodalkozz ha nalad is megjelennek majd szemelyesen.
2020. márc. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!