Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, hogy lehet kibírni...

Lányok, hogy lehet kibírni melltartó nélkül?

Figyelt kérdés

úgy értem, hogy sok olyan lány/nő van, aki otthonra nem vesz fel semmiféle melltartót, csak egy pólót

de van olyan is, aki utcára se vagy legalábbis amikor hazaér, akkor rögtön leveszi a melltartót, mondván úgy kényelmesebb és egy "felszabadító" érzés


én is lány vagyok, de mindig (kivéve éjszaka) van rajtam melltartó

1x volt, hogy télen nem vettem fel (csak a boltba mentem át, szóval a kabát miatt nem látszott, hogy nincs rajtam), de rettentően zavart, pedig nem látszott, csak kényelmetlen volt, ahogy "ugráltak" séta közben, pedig kis mellem van, de még így is zavart



Ti hogy bírjátok nélküle? Nektek miért kényelmesebb?

kort is írjatok legyszi :)



2020. márc. 23. 13:45
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
73%
Sem fiúnak, sem férfinak nem nevezném, aki az ilyen kérdésekre élvezkedik. Undorító.
2020. márc. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy melleim vannak, de szerencsére egyáltalán nem lógnak. Nekem is kényelmes néha melltartó nélkül. Főleg, hogy vannak olyan ruháim amihez nem is lehet felvenni. Jó így néha utcán is.
2020. márc. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Szerencsére kis mellem van, hálát adok a sorsnak érte. Sokkal kényelmesebb melltartó nélkül. Az összes ismerősöm ugyanígy vélekedik
2020. márc. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
33%
Nekem volt olyan barátnőm akinek 110D-s hatalmas puha lógó mellei voltak. Otthon is egész nap melltartóban volt mert a nagy nehéz mellei húzták a bőrét és fájt neki. Meg mivel nagyon sokat szopogattam a mellét főleg a bimbóját ezért melltartó nélkül a bimbói is fájtak. De persze amikor eljött hozzám vagy én hozzá akkor mindig nagyon hamar levettem róla. De imádtam!!! 23/F
2020. márc. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig anélkül lennék. Csak azért hordom, hogy ne bámuljanak. Nem nagy, úgyhogy nem zavar semmiben sem, melltartó nélkül sem.
2020. márc. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb dolog a világon mikor lekerül a melltartó. Volt olyan mikor én is furcsálltam nélküle, de már jobb nélküle mint vele.
2020. márc. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

#8

1. nem vagy fiú

2. most néztem rá újra a kérdésre, szóval ha kaptál is privát üzit, az nem én voltam :DD (bár nem is értem, hogy honnan gondoltad, hogy "a kérdező" írt neked)

2020. márc. 23. 17:45
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Én se szeretek melltartó nélkül lenni. Persze van olyan ami nem kényelmes, de ha nem megyek sehova akkor egy sportost felveszek.kényelmetlenül érzem magam nélküle.
2020. márc. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Nagy melleim vannak és én is jobban szeretek melltartóban vagy egy egyszerű sportmelltartóban lenni itthon. Melltartó nélkül úgy érzem, hogy húz a súly lefelé és sokszor a hátam is fáj miatta.
2020. márc. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Na én mostmár tényleg nem tudom eldönteni hogy akkor kamu a kérdés, vagy tényleg lány kérdezte..

Amúgy itthon szinte sose hordok melltartót, 75C mellem van.

De ha nekiállok edzeni, tornázni, sportmelltartót veszek fel.


L

2020. márc. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!