Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, hogy lehet kibírni...

Lányok, hogy lehet kibírni melltartó nélkül?

Figyelt kérdés

úgy értem, hogy sok olyan lány/nő van, aki otthonra nem vesz fel semmiféle melltartót, csak egy pólót

de van olyan is, aki utcára se vagy legalábbis amikor hazaér, akkor rögtön leveszi a melltartót, mondván úgy kényelmesebb és egy "felszabadító" érzés


én is lány vagyok, de mindig (kivéve éjszaka) van rajtam melltartó

1x volt, hogy télen nem vettem fel (csak a boltba mentem át, szóval a kabát miatt nem látszott, hogy nincs rajtam), de rettentően zavart, pedig nem látszott, csak kényelmetlen volt, ahogy "ugráltak" séta közben, pedig kis mellem van, de még így is zavart



Ti hogy bírjátok nélküle? Nektek miért kényelmesebb?

kort is írjatok legyszi :)



2020. márc. 23. 13:45
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

ebben mi lenne kamu? 😃


lány vagyok és a kérdés sem kamu

csak nekem olyan fura, hogy valakinek kényelmesebb 'teljesen' melltartó nélkül (se sima, se sportmelltartó) lenni, mert engem sehol se nyom a melltartó, ezért kb nem is érzem, hogy rajtam van és inkább akkor érzem magam kényelmetlenül, amikor nem veszek fel semmilyet

2020. márc. 24. 23:29
 22/26 anonim ***** válasza:
Én pl nem szeretek felvenni főleg nyáron semmit a ruha alá,de nem is vagyok szégyellős ilyen tekintetben,nekem kényelmesebb nélküle igaz nem vagyok nagy méretben szinte átlagos vagyok. 36N
2020. márc. 25. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Volt, hogy abban aludtam(beájultam a fáradtságtól) és nem volt kényelmetlen. Mindig kényelmes fazonokat veszek.

De a HO alatt eszembe sem jut felvenni, mert minek.

2020. márc. 25. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Utolsó: mi az a “HO”? 🙂
2020. márc. 25. 23:32
 25/26 anonim ***** válasza:
H.ome O.ffice
2020. márc. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Ááá, köszi, eszembe nem jutott volna 😅
2020. márc. 27. 16:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!