Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magyarországon miért nincs...

Magyarországon miért nincs Chanel, Dior üzlet?

Figyelt kérdés
Tudom, drága..de lenne rá kereslet. Én is meg sok ismerősöm vásáról onnan.Kezdem unni, hogy Bécsbe kell folyton kijárni ezért. Olaszba is van meg mindenhol. Csak itt nincs...vagy nyissak egyet?

2020. márc. 24. 01:42
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
88%

Ja, szóval számodra csak ez a két véglet létezik, a méregdrága és a turis ruhák.

Csak sajnálni tudlak. Pár ezer forintért is lehet itthon nagyon jó minőségű pamut ruhákat kapni.


Csak hát, akinek egy Chanel és Dior a minőség, hát, akkor utazz érte, drágaság!

2020. márc. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Én azt tapasztalom, hogy a párezer forintos ruhák borzasztó minőségűek, kényelmetlenek, használhatatlanok, könnyen kopnak, mosás is nyújtja elég szépen. És viszketek is tőle. Én nem ítéllek el, ha neked ez ilyen jó, vegyed nyugodtan, de kérlek te se ítélkezz!

Imádom ezeket a ruhákat és bosszant, hogy utazni kell érte. De Ausztriába minden más, gyönyörű város igényes emberekkel...

2020. márc. 24. 14:48
 13/27 anonim ***** válasza:
87%

Ezzel az előző hsz-el tökéletesen alátámasztod azt amit a 13:36-os ír.


Nyisd már ki a szemed kicsit a világra te elkényeztetett ayghalott picsä. Lehet hogy nehéz az 1 bites agyaddal felfogni, de nem csak olcsó műszálas szar vs Chanel, Dior létezik...

2020. márc. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

13!


De igen mint emlitettem az osszes iylen sza*rtol viszketek ezt mégis mivel magyarazod ha neked megfelel egy h&m ami japán v kinai minoség akkor hordjad...nekem chanem dior kell...esetleg prada..

2020. márc. 24. 21:00
 15/27 anonim ***** válasza:
82%
Pszichomókus kell neked... Az kikezelne ebből a sznobosdiból... Te azért viszketsz mert alergias vagy az olcso dolgokra, amit bárki megvehet...
2020. márc. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Van ilyen... te pedig csak irigykedsz, mert van pénzem egy minőségi ruhára... tipikus magyar mentalitás, csakhogy a kérdésem nem ez volt... ha neked ilyen jó használd, nem nézem le de én viszketek és cahnelban érzem a legjobban magam...és azthiszem kedves utolsó, hogy miattatok ninsc chanel itt m.o-n... ausztriában összetartobbak az emberekl :D azert masabb ott minden...
2020. márc. 24. 22:56
 17/27 anonim ***** válasza:
Milyen anyaguak a Chanel és Dior ruhák, ha állításod szerint az egyszerű pamut ruhától viszketsz? Hisz én ezt írtam, hogy pamut ruhákat is lehet pár ezerért venni, ami nem H&M, Zara..stb minőség.
2020. márc. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Jajj bocsánat rosszul értettelek, ment a zöld ;) Én még ilyet nem nagyon találtam, de nekem tényleg a Chanel a fontos ebben jobban bízok ;)
2020. márc. 25. 00:37
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Bemész a Mohitoba, vagy az Orsaybe és ott nagyon jó minőségű ruhákat találsz. Nekem ez a 2 nagyon bevált és még stílusosak is. De pl. ott van a Guess, nem olcsó inkább drága, de ott is nagyon jók a ruhák, vagy az arénába van a Peek and cloppenburg
2020. márc. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
60%
Ott is drága cuccok vannak jó minőségben
2020. márc. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!