Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magyarországon miért nincs...

Magyarországon miért nincs Chanel, Dior üzlet?

Figyelt kérdés
Tudom, drága..de lenne rá kereslet. Én is meg sok ismerősöm vásáról onnan.Kezdem unni, hogy Bécsbe kell folyton kijárni ezért. Olaszba is van meg mindenhol. Csak itt nincs...vagy nyissak egyet?

2020. márc. 24. 01:42
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

19 köszönöm megprobalom ;)


20 neked is köszi :D egy probat meger ;)

2020. márc. 26. 14:19
 22/27 anonim ***** válasza:
19-es vagyok, a 20-as is én vagyok, csak túl korán küldtem el a választ.
2020. márc. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Akkor viszont nagyon köszi neked :D
2020. márc. 26. 22:47
 24/27 anonim ***** válasza:

Én is Bécsbe járok Chanelert és Diorért. És pont ezért tudom, hogy kamu a kérdésed. Ha nem az, akkor a Kedves Feri kitartottja vagy minimum, hiszen egy Dior polo 200ezer Ft-nál kezdődik, egy Chanel kis kötött pulcsi 450.000 Ft alaphangon. Gondolom ebből mindenki tud következtetni nadragok, blezerek, stb, árára. Ergo ha te csak ilyeneket hordasz, akkor minimum mágnásmiska csaja vagy. Bár ezt szerintem még ő sem fizetné ki teljes ruhatárra egy kis “kedvességért” cserébe. Én vásárolok ezekben az üzletekben, cipőt, táskát, kiegészítőket, pólóim, fürdőruhám, szoknyáim vannak pl... De bőven vannak más márkák, akár alacsonyabb kategóriában, akár hasonlóban, ahol mondjuk 90.000 Ft egy felső, nem 200.000. És minőségben ugyanaz. Ysl, Valentino, Balenciaga, pl. És kapható itthon is. Mondjuk nekem nem szégyen felvenni egy Zara vagy egy Orsay ruhát sem, azt veszem ami tetszik. És sznob sem vagyok, hogy bekepzeljem, hogy viszketek tőle.


Te nem nyithatsz ilyen üzleteket, hiszen csak a cég nyit sajátot ahol jónak látja. De ha ott vásárolsz, ezt is tudnod kéne.

2020. márc. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
Anonim belőled tényleg árad az irigység már bocsi... Egy pár kommentedet láttam. Semmi jó ötleted nincs csak kötekedsz. És mivan azzal aki meg engedheti már rögtön le kell .... zni..
2020. máj. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

24-es vagyok. Kedves 25-ös, amennyiben nekem szántad a válaszodat: mire lennék irígy? 😂 Mint írtam, megengedhetem magamnak. Ötletem? Mi? Hogy nyisson üzletet? Ez nagy ötlet, főleg, hogy - amint írtam - nem lehet! 😂😂😂 Sok sikert!

Az ötlet az, hogy ki kell érte járni! Olaszba, vagy Bécsbe, vagy bárhova, ahol van üzlet. Nem rinyálni. Ha van pénz rá, kimenni is jut. 😁

2020. máj. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Mellesleg kedves 25-ös, az “Anonim” megnevezés van mindenkinél, aki név nélkül kommentel. 😅 Szóval én a 24-es vagyok, és egy választ írtam csak. A 24. választ. A többit mások írták, de örülök, hogy azt hitted mind én vagyok, és már láttad a válaszomat máshol is! 😂
2020. máj. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!