Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez az egyszerű, mégis nőies...

Ez az egyszerű, mégis nőies külső miért tűnt el mára teljesen?

Figyelt kérdés
[link]

2020. márc. 25. 01:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
16%

Ma már ez nem menő.

Mai lányok szeretik felhívni magukra a figyelmet, és ezért mindent bevetnek amit lehet. Nagyon fontos a külső, mert ez alapján ítéllik meg egymást. És státusszimbólum is lett sajnos, hogy ki mit engedhet meg magának Pl. szilikon mellek, műkörmök, heti szinten fodrász stb.

2020. márc. 25. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
84%
Mert 2020 van és nem 1920.
2020. márc. 25. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Nem hiszem, hogy aki 3 különbözö tömegközlekedessel jar dolgozni, annak van kedve szoknyat hordani.

Meg szerinted öszinten, azon kivül, akik irodaba jarnak dolgozni, megis ki a fene tudna ilyet hordani?

2020. márc. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Én nem érzem hogy eltűnt volna. Ez egy egyszerű fekete (vagy sötétkék?) ceruzaszoknya fehér blúzzal ha jól látom. Aki irodában dolgozik, még mindig jár hasonlóban, bulizni, szórakozni, kikapcsolódni vagy más munkakörökbe pedig sose hordtak ilyet a nők.
2020. márc. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
Ez egy kövérkés néni elálló szoknyában és elônytelen, függönyszerû felsôben. De megnyugtatlak, nem tûnt el, vannak még, akik nem tudnak öltözködni.
2020. márc. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Miért tűnt volna el? Minden nő így néz ki.
2020. márc. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez hol nőies?
2020. márc. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ez sulis ünneplős meg egyenruhás hatású, a többség szerintem sosem hordta csak úgy az utcára. Én nagyon szeretem a szoknyákat, elegáns felsőket, cipőket, de ilyen fekete-fehér összeállítást még én sem hordok, nem akarok érettségiző vagy vizsgázó diáknak tűnni állandóan (nem azért, mert mások azt hiszik, hanem magamnak nem tetszem benne, pedig volt még kosztümös munkám is hasonló dress code-al, azt szerettem).

Keresgélj az irodai, puccosabb szállodai vagy banki dolgozók között pl.

2020. márc. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem értem miért állítod, hogy eltűnt. Főleg meleg időben sokan hordanak ceruzaszoknyát, és a póló is általában jól van hozzá választva.

Én például inkább az A vonalú szoknyákat szeretem, de azt is nőies kategóriába sorolnám.

2020. ápr. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egy alkalmi vagy irodai megjelenést ne keress a tescos vásárlás idején. Menj bankba, színházba, szállodába és ott fogsz az ott dolgozó nőkön hasonló összeállítást látni.

Nem értem, hogy hétköznapi szituációkban miért vársz el alkalmi megjelenést.

2020. máj. 4. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!