Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nálatok már előkerültek a...

Nálatok már előkerültek a nyitottabb cipők?

Figyelt kérdés
Én még nem merek, de láttam már két papucsos embert tegnap. Valaki papucsban, mezítláb volt mostanában kint?

2020. ápr. 8. 10:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
89%

Igen, mezítláb, szandálban. Jobban szeretem, mint a zárt cipőt.

31/L

2020. ápr. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
72%

Nem szeretem a nyitott cipőket, amíg csak lehet, igyekszem megúszni egy vékony tornacsukával.

Bár most még bőven a vastagabbik tornacsukámat hordom, nincs meleg. :D

Papucs max strandra.

2020. ápr. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
72%
Nem, sőt, tegnap volt először, hogy nem csizmában mentem dolgozni. Egy slip-on teljesen jó addig, amíg nincs kánikula, nem szeretek nyitott cipőt hordani.
2020. ápr. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
72%
A cipős polcra már kiraktam őket, de mivel mostanában nem nagyon megyek sehova, egyelőre még nem hordom.
2020. ápr. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
59%
Ilyen hátul nyitott balerina- szerű cipő már van rajtam gyakran. Igaz én kocsival járok és csak rövid időkre, hála a vírusnak, nincs is hova kimozdulni :(
2020. ápr. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
68%
Én papucsban vagy teljesen mezítláb járok már március eleje óta. Sokszor télen is papucsban voltam mezítláb. Nem szeretem a cipőt és a zoknit. Csak ha fázok.
2020. ápr. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!