Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan legyek nyitottabb...

Hogyan legyek nyitottabb mások felé és beszédesebb?

Figyelt kérdés

Nagyon zárkózott vagyok és magamnak való.

Kapcsolatokat se szoktam teremteni,ami tudom nagy baj,de valahogy ,ha a másik ember nem keres akkor elvagyok magamnak ugyan akkor szeretnék ennél több barátot.

Valahogy nem tudok nyitni az emberek felé.Mostanába csak dolgoztam semmit se csináltam és az az igazság nem nagyon tudok miről beszélni az emberekkel vagy a munkámról vagy az új hobbimról beszélek.

Néha,úgy irigylem az ,olyan embereket ,akik közvetlenek mindenkivel én meg nem akarok,ilyen unalmas maradni.Van két barátom,akik nagyon nyíltak és velük a nagy semmiről is el lehet beszélni,de azon kívül nagyon semmi.Osztályba se nagyon beszélek senkivel max pár szót csak félek ,hogy emiatt páran megutálnak.

Egyébként ,ha nyíltabb lennék ,akkor se gondolom azt,hogy egész nap szükségem lenne társaságra meg emberekre.

Szeretnék megváltozni!Ezt az egész nem sajnáltatás.

Létszi segítsettek.



2019. okt. 3. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Megváltozni nem fogsz de attól még fejlesztheted a szociális képességedet. Gyakorlat teszi.
2019. okt. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam, talán vagyok is még egy kicsit. Mindig, ha idegennel beszélgettem arra gondoltam, hogy lenéz a másik személy. Magamból indultam ki, mert én is előítéletes vagyok. Szóval valahogy úgy sikerült többé-kevésbé túltennem ezen magam, hogy szórakozóhelyen ittam és csak úgy bekeveredtem társaságokba. Akkor már levetkőztem a gátlásaimat és nem éreztem magam kényelmetlenül. Ha meg negatívan álltak hozzám, egyszerűen csak egy csípős beszólással arrébb álltam. Úgysem találkozom velük többet és ők is elfelejtik a beszélgetést reggelre.

Példuál odamentem egyszer egy lány társaságba, hogy megmutassam domináns férfi énem és hát nem igazán tetszett nekik (mondjuk megértem őket). Egyszerűen csak mondtam egy olyat, hogy "Egyébként is a macskákat preferálom és nem a kutyákat" és arrébb álltam. Elején ez tényleg nehéz és nem mindig alakul pozitívan, de próbálkozni kell. Nem minden embernek leszel szimpatikus.

2019. okt. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Alkohol.
2019. okt. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!