Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sportzakót internetről?

Sportzakót internetről?

Figyelt kérdés

Nemsokára kezdek az új munkahelyemen és szükségem lenne néhány új ingre és minimum egy új sportzakóra. Viszont a kialakult helyzet miatt nem nagyon találok, minden zárva van. Ahol találtam ott pedig nagyon drága.

Mennyire érdemes internetről rendelni? A méretek stimmelni szoktak? A csomagolásban gondolom össze hajtják, illetve a szállítás során gyűrődhet. Mit lehet vele ilyenkor csinálni? Ki lógja magát?

Tudnátok javasolni megbízható, nem drága weboldalt ahol lehet kapni? Illetve olyat is ahol hasonló kritériumok szerint lehet inget venni.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2020. ápr. 22. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:

remixshop.com


használt és outlet darabokat árul, folyamatosan frissül a kinálat, naponta kétszer, folyamatosan vannak leértékelések.

Vannak villámáras akciók, amikor egy-egy random termék ára 50-60-70-8a, de akár 90%-kal is csökken.

A leirások, fényképek korrektek, valósághűek, részletesek.

Konfekciótól a luxus márkákig sok minden van.

Nagyon sok ingem, zakóm onnan van, bár sajnos te most leamadtál, mert a téli szezonban voltak nagy leárazások a témában. De azért még igy is érdemes benézni.


Én csak ajánlani tudom.

2020. ápr. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*lemaradtál
2020. ápr. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
LPP uzleteknel vannak learazasok online, eleg szep szazalekot vonnak le az arbol.
2020. ápr. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!