Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hölgyeim! Melyik a jobb? Ha...

Hölgyeim! Melyik a jobb? Ha valaki trendin öltözködik, vagy ha jól érzi magát az outfitjében?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy sok nőnek tetszik az öltöny, meg a farmer póló, stb. Az trendi, laza, "izgató".

De mi van ha valaki ezekben nem érzi jól magát, hanem inkább egy alternatívabb vagy szedett vedettebb stílust képvisel, de abban jól érzi magát s ez meg is látszik? Pl. póló, pulcsi, sokzsebes nadrág, oldaltáska, edzőcipő, katonai hátizsák (most csak mondtam valamit) de hihetetlen életvidám, humoros, lehengerlő, társaság középpontja.

Akkor is egy lúzernek gondolnátok, aki nem tud öltözködni, vagy dominálna a személyisége?



2020. ápr. 25. 22:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
11%

Amiben jol erzed magad.

En nökent pl. ha meglatom, hogy egy ferfi hatizsakkal, vagy gyürött ruhaban jarkal, akkor tudom, hogy nem az en tipusom.

Az ember öltözködesi stilusabol sokmindent le lehet olvasni.

Most egy hülye pelda, de elmagyarazom:

Hatizsak ---> allandoan turazgat ---> satrazni is szokott az erdöben sokszor ---> emiatt nem minden nap fürdik---> nem ad a higieniara annyit ---> honaljat se valoszinü, hogy borotvalja = nem nekem valo, mert nekem az apoltsag baromi fontos, es bar szeretek setalgatni, de fel napnal tovabb nem birom ki a termeszetben, mert utalom a bogarakat.

:D

Remelem ertetted,hogy mire gondolok

2020. ápr. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Tehát aki hátizsákot hord, az nem fürdik. Oké😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
2020. ápr. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
19%

+

Herotom van azoktol, akik meg a hajukat sem kepesek megfesülni, es ezer fele all

2020. ápr. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
34%

Nekem életem nagy szerelme egy olyan srác volt, akinek kedves mosolya volt, intelligens tekintete, egyetemre járt, dolgozott mellette (20 éves voltam akkor, ő 24) kedves volt, sportos, igazi úriember, és mellé még jóképű is, legalábbis az én fogalmaim szerint az.


Tehát egy 10/10 pasi, aki azóta is etalon nekem.


No most, ő civilben úgy öltözködött, hogy borzalom. Terepmintás rövidgatyához csikos póló, és hasonló szörnyűségek. A férfiaknak nincs izlésük az ilyesmihez.


De nem ez volt a lényeg.


Ugyanakkor, a teljes igazsághoz hozzátartozik, hogy első találkozásunkkor a munkahelyi formaruhájában volt, ami fekete nadrágból, fehér ingből és nyakkendőből állt...

És őszintén nem tudom, hogy ha egy szörnyű civil outfitben van akkor, akkor ugyanúgy felfigyetem volna-e rá, mint igy, skatulyából kihúzott szőke hercegként...

Mert ez egyszerűen FÉRFIAS, és sokat dob a férfin... akkor is, ha csak egy formaruha, nem Armani, hiába akarja sok pasi ebbe a női pénzsóvárságot belemagyarázni.



Szóval én leginkább azt tanácsolnám, hogy legyél önmagad, de ugyanakkor legalább abbn legyél engedékeny, hogy ha találsz egy csajt, alakitsd át a ruhatáradat az ő kedve szerint, hogy tetsszél benne neki.

2020. ápr. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Érdekeseket írtok, ez a hátizsákos tényleg egy hülye példa volt, de értem mire gondolsz, ment a zöld kéz :D


Az is ugye érdekes elgondolás, hogy alakítsam át a ruhatáramat egy csaj miatt, de az is érthető, oda is ment a zöld kéz :D


Tényleg nem szabad elhanyagolni az öltözködést az tény. :D

Szóval lényeg a lényeg: igen, amíg meg nem ismerik az embert, addig messzemenő következtetések kerülnek levonásra az öltözködése alapján :D

2020. ápr. 25. 23:02
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

„de ugyanakkor legalább abbn legyél engedékeny, hogy ha találsz egy csajt, alakitsd át a ruhatáradat az ő kedve szerint, hogy tetsszél benne neki.”


Ez kemény:D Szóval adja fel a személyiségét és hódoljon be a nő akaratának. Értem. Ezt így fordítva leírnánk már jönne a feminista had és ízekre szedne.

2020. ápr. 26. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
12%

forditva, ha egy nő eleve nem öltözik szexin, a férfi érdeklődését fel sem kelti, mivel a pasik úgy vannak kódolva, hogy a női idomokra gerjednek ismerkedéskor.


ezzel szemben a nők a pasik belső tulajdonságaira figylenek fel, nem a szexi külső az elsődleges nekik.


De ez nem jelenti azt, hogy legalább a párkapcsolaton beül ne tehetene meg a férfi nekik annyi szivességet, hogy szintén szexin próbál öltözködni! A nőkkel szemben ez már ismeretlenül is alap elvárás!

2020. ápr. 26. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
33%

szerinted a nők önszántukból húznak kényelmetlen, szűk ruhákat, tenyérnyi miniszoknyákat, és magassarkút?

Nem. mindez abban a versenyben alakult ki, aminek célja, hogy a férfiak szexuális érdeklődését felkeltve párt találjanak.


Ezzel szemben egy férfi még egy nyakkendőt sem bir felvenni megjegyzés és dohogás nélkül, mert kényelmetlen neki, és a nők, akik ki merik mondani, hogy az öltönyös pasik jönnek be nekik, máris luxusprostinak vannak titulálva emiatt, holott csak ugyanazt teszik, amit a férfiak alapvető joguknak tartanak, azaz a szexibb egyedek közül válogat.

2020. ápr. 26. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 FoxtrotLidérc ***** válasza:
93%

1-es, én is "hátizsákos" típus vagyok. Légy szíves taníts meg tisztálkodni, mert most másztam le a fáról, és nem ismerem a tisztálkodószereket! Igaz, hogy napi LEGALÁBB egyszer tusolok, és - láss csodát - van kedvenc tusfürdőm, samponom is, de alighanem ahhoz is hülye vagyok, hogy használjam... Éééédes jó istenem, bakker...


A másik: Érdekes felvetéseket olvastam így a kommentek vége fele. Emberek! Nem az lenne a normális, hogy kölcsönösen leszállunk egymás ruhatáráról? Ha valakivel összejövünk, akkor nem azért van, mert az illető jól érzi magát úgy ahogy van, és ez a kisugárzására is pozitív hatással van? Persze. Apróbb változások nyilván beleférnek. Ezt aláírom. De hogy (durván sarkítva) "a teljes ruhatár kuka"? Na neee... Mivel én sem "írok elő semmit", és nem utalgatok a másiknak, én is elvárom, hogy ne akarjanak megváltoztatni. Mondom: pár apróság belefér. De egy 180°-os fordulat nem. Úgy gondolom ez így korrekt. Nekem mondana valaki olyat, hogy folyton elegáns legyek, instant repülne. Mert én sem akarok a másikból mást csinálni annál, mint ami. És ha nem fogadja el a kialakult ízlésemet, akkor engem sem fogad el. Ez meg nem kapcsolat. Sem vica sem verza.

2020. ápr. 26. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, olyan agyrohasztó baromságokat tudnak írni itt egyesek, hogy az valami elképesztő.

Az első kommentelő remélem, hogy csak trollkodni próbált. Bármilyen hihetetlen, én is hátizsákkal szoktam járkálni a városban, és nem azért mert akkora nagy túrázó lennék, hanem mert sokkal kényelmesebb benne tartani a tárcámat, zsebkendőt, pulcsit meg minden egyéb dolgot, mintha a zsebeimbe tömném, vagy kézben cipelném ezeket. És inkább hátizsákot fogok hordani, mint egy szatyrot a kezemben, vagy válltáskát.


Aki meg azt írta, hogy cseréljük le a teljes ruhatárunkat egy nő kedvéért, arra inkább nem is kommentálok semmit...

2020. ápr. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!