Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hölgyeim! Melyik a jobb? Ha...

Hölgyeim! Melyik a jobb? Ha valaki trendin öltözködik, vagy ha jól érzi magát az outfitjében?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy sok nőnek tetszik az öltöny, meg a farmer póló, stb. Az trendi, laza, "izgató".

De mi van ha valaki ezekben nem érzi jól magát, hanem inkább egy alternatívabb vagy szedett vedettebb stílust képvisel, de abban jól érzi magát s ez meg is látszik? Pl. póló, pulcsi, sokzsebes nadrág, oldaltáska, edzőcipő, katonai hátizsák (most csak mondtam valamit) de hihetetlen életvidám, humoros, lehengerlő, társaság középpontja.

Akkor is egy lúzernek gondolnátok, aki nem tud öltözködni, vagy dominálna a személyisége?



2020. ápr. 25. 22:13
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Igen, amúgy. Én egy Gurkha táskával járok, elég naggyal. De gyakorlatilag még nem voltam egy kiadós túrán. Csak rengeteget biciklizek.

S kényelmes bele pakolni.


De amúgy érthető mindenkinek az álláspontja és persze tiszteletben tartandó. 😊

Bár azért ne a külseje alapján ítéljétek meg az embereket, adjatok egy esélyt a belsőnek is pls😁

2020. ápr. 26. 17:47
 12/14 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Gurkha?! Ment a virtuális pacsi, papa! :)))
2020. ápr. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
🤚🏻😎
2020. ápr. 26. 23:22
 14/14 anonim válasza:
Szerintem mindkettő is lehet egyszerre. De az a legfőbb, hogy jól érezd magad benne. De azért néha az a jobb, ha trendin öltözködsz.
2020. ápr. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!