Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A fekete farmerom nagyon...

A fekete farmerom nagyon kellemetlen szagú (igen, gyakran mosom, a többi ruhámnak nincs szaga). Hogyan tüntessem el?

Figyelt kérdés
A Pull&Bear-ben vásároltam még néhány hónapja egy fekete farmert. Először alig volt szaga, már ha volt. De már többszöri mosás után nagyon kellemetlen szaga van, nem tudom, miért. Mitől lehet ez? Hogyan tudnám eltüntetni a szagát?

2020. máj. 5. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
En egy kek ferfi farmert vettem meg par honapja, es annak is borzaszto szaga van. Mintha valami istalloban lennek.
2020. máj. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Úristen, nem tudom, hogy tudtam a farmer helyett "haverom"-at olvasni. 😂😂😂 A zárójeles részt meg nem is olvastam el először, és csak néztem, hogy mi ez a rasszista kérdés. 😂
2020. máj. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet az, hogy mikor mosás után kiterigeted, túl közel kerül más, vastag anyagú ruhákhoz? Én a vastagabb anyagú ruhákat mindig szellősen teszem száradni. Pulcsimmal volt ilyen, hogy konkrét ázott kutyaszaga lett szárítóról levéve :D
2020. máj. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen ruhadarabok, sokszor semmi sem segít rajtuk. Próbálj meg egy ecetes áztatást a rendes mosás előtt, jobb ötletem nincs. Valószínűleg a festék bűzlik benne ennyire, vagy valamilyen egyéb vegyszer, amivel a textilt kezelték.
2020. máj. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, nekem egyebkent a boltban is ilyen szaga volt mar nem csak mosas utan. Es a boltban az osszes tobbinek is. Biztos az anyaga miatt.
2020. máj. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, mindenképp kipróbálom a tanácsokat :D
2020. máj. 5. 18:56
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az vált be ilyen probléma esetén, hogy kb. egy napra beáztattam ecetes vízbe.
2020. máj. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fordítsd ki és mosd ki pamutprogrammal, 400-as fordulaton de csak sima trisóval! 40 fokon. Az öblítőszer helyett 2 evőkanál ecet legyen. Utána akaszd ki vállfára az övtartóknál és szárítsd meg. Ha még mindig büdi, ismételd meg.
2020. máj. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ilyen fémes szaga van ugye? Nekem az összes Fekete farmerom ilyen szagú... Nem is vettem azóta 🤣😂
2020. máj. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!