Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak szerintem túl nőies ez a...

Csak szerintem túl nőies ez a zokni?

Figyelt kérdés

[link]


Minap láttam kb minden srácon a próbafülkéknél, amikor vártam a soromat. Női zoknikat kezdtek el árusítani, holott ezek a zoknik a magassarkú cpőkhöz lettek kitalálva...meg a balerina cipőkhöz...Ilyet miért vesztek fel sportcipőhöz? kidörzsöli a fedetlen részt. Érthetetlen. Legközelebb a férfi melltartó is divatbajön? Vagy férfi "topánka"?



2020. máj. 10. 17:30
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
87%

Majd a te kérésedre fogok zoknit választani.

Ki vagy te,hogy megszólj másokat?

Foglalkozz a meltartóiddal.Én se nyarvogok,hogy mit húzol magadra.

Tőlem azt hord mindenki ,amit akar,és ami jólesik neki.

2020. máj. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Elég nagy baj van az olyanok fejébe akik ezt felhutazak:D
2020. máj. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
65%

Jellemző balkáni mentalitás.

Ilyen az ország.Egy elmaradott putri,ahol mindenki a másikat lesi,és elkezdi fikázni,mert valami nem tetszik neki.A zoknitól kezdve a gatya mintája,a fazonja,..stb.

Ha rajtad múlna nyilván zsákruhába járna minden férfi,amin van oldalt két luk a karoknak.És ,lobogós gatyába,kötéllel elkötve,mint a betyárok.Az az igazi kinézet.

Nevetséges

2020. máj. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

13-nál a pont!

Jól látod, én is így gondolom, ezt a sok primitív barmot nem értem miért gondolja,hogy minden férfi “egyenruhába” mászkáljon és csak azért ne vegyen fel olyan ruhát ami neki kényelmes és tetszik mert akkor már homár és férfiatlan lesz.

Ez aztán a felfogãs!

2020. máj. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Ne akarjátok már megmagyarázni hogy a balerina zokni férfias 😂😂😂
2020. máj. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Jajjj, ez a férfiasság minden témánál.

Mi a fhaszért kell mindég férfiasnak lenni, miért nem lehet azt viselni egy FÉRFINEK amihez kedve van?

Előtted kell bizonyítani?

2020. máj. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Nemkell azt viselni de ha nem akkar kislánynak vagy valami rossz bûzinak ki nézni akkor maradjon a férfi zokninál:D
2020. máj. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

14-es

Hát pont ez a baj, hogy mind ugyanebben a balett táncos izében mászkál.

2020. máj. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

És az miért baj?

Zavar téged? Szerinted aki ebben van nem szharik mások vélemenyére?

Jogosan!

Mit zavar az ha kislánynak néz ki? Ő így érzi jól magát, más kedvéért meg nem fog senki úgy öltözni ahogy egy idegennek megfelelő legyen.


Ha engem is melegnek vagy lányosnak néznek bizonyos ruháim miatt, szerinted nem szharok rá?

Én jól érzem magam ahogy vagyok, és egy idegen hogy mit szeretne látni rajtam az szerinted erdekel?

2020. máj. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel huzal szoknyat has polot magas sarkú és járkál úgy xD ha te jól érzed magad benne akkor mit számít 😂
2020. máj. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!