Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak szerintem túl nőies ez a...

Csak szerintem túl nőies ez a zokni?

Figyelt kérdés

[link]


Minap láttam kb minden srácon a próbafülkéknél, amikor vártam a soromat. Női zoknikat kezdtek el árusítani, holott ezek a zoknik a magassarkú cpőkhöz lettek kitalálva...meg a balerina cipőkhöz...Ilyet miért vesztek fel sportcipőhöz? kidörzsöli a fedetlen részt. Érthetetlen. Legközelebb a férfi melltartó is divatbajön? Vagy férfi "topánka"?



2020. máj. 10. 17:30
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

19-es

Éppen, hogy mások miatt öltözik így. Szó sincs róla, hogy ebben érzi jól magát, 5 évvel ezelőtt, meg 2 év múlva meg nem ebben.

Az összes.

2020. máj. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

20.

Zoknyát nem mert az női,de kiltet már próbáltam és nagyon kenyelmes volt.

21.

Ha másoknak öltözik akkor azok a mások mikor látják azt a fajta zoknit zárt cipőben?

2020. máj. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Na b+!

Egy rongydarab a lábon már mindenféleképp olyan jelentőséggel bír,hogy eldönthető az illető nemi identitása.

Ezt nevezem!!

Azért vannak itt szakértők bőven.

Nyilván Versace is ide jár informálódni.

Ne zavarjon hogy a lábfej zokni kb 6-7éve már itt van,és sokan hordják nemtöl föggetlenül.Nyáron a Sebagora nem fogok neked felhúzni egy bokazoknit,mezítláb meg nem fogom hordani,már ne is haragudj.

2020. máj. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
22 szóval a szoknya női de a balerina zokni nem az😆
2020. máj. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Én most megkerdeztem a barátomat, aki teljesen hetero (és nem liberális hajlamú egyáltalán), kíváncsi voltam felvenné-e mert ő csak sima titok zoknit hord nyáron (bokáig érőt) és azt mondta semmi gond nincs vele ha egy férfi ilyet hord, felvenné ő is a belinkelt képen látható zoknit.
2020. máj. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Amúgy meg vannak dolgok, amikkel nem sértjük a nemi hova tartozás látszatát (mint pl egy szoknya a férfin) de mégis hasznos lehet a férfiaknak is.

Lehet ez egy zokni is akár.

Van férfi tanga is egyébként, igen direkt férfiaknak.

Nem mindenki venné fel, de van ilyen.

2020. máj. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Tök mindegy hogy meleg vagy hetero veszi fel nőies nem férfias nőiesiti a lábát amin egy férfin hülyén néz ki.
2020. máj. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!