Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A fiúknak hány cipője van?

A fiúknak hány cipője van?

Figyelt kérdés
Én is fiú vagyok. Én általában egy cipőt hordok, de azt mindenhova, kb. míg le nem jön a lábamról. Utána szimplán veszek egy másikat. Általában ilyen bőr sneakerseket veszek. Persze van túracipőm, bakancsom, papucsom, de a mindennapi használatra gondolok. Elköltöztem itthonról és lett egy másik fiú lakótársam, akinek megszámlálhatatlan mennyiségű cipője van. Én lennék alulcipőzve?
2020. máj. 15. 07:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
95%
#9: Szerintem ez nem feltétlenül igénytelenség. 3 párat is lehet tisztán, normális állapotban tartani. És azért a férfi cipők többsége nem olyan, mint egy ciklámen tűsarkú a nőknek, hogy csak 1-2 ruhához lehet felvenni.
2020. máj. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
27%
Meglátás kérdése..
2020. máj. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
90%

Nekemis 1 nike sport cipőm van amit hordok amig lenem rohad a lábamról.

Télre egy magas szárú adidas meg 2 otthoni cipő

2020. máj. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Korábbi párokból és férfi családtagokból kiindulva 2-3 hétköznapi cipő az átlag, plusz a specifikusak (túra, sport, ünnepi)
2020. máj. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
1 téli bakancsom és 5 sportcipőm van: 2 Tommy Hilfiger, 2 Diesel és egy Puma Ferrari. Illetve van egy ilyen "használtabb/kopottabb" cipőm bevásárlásra, illetve esős időben való használatra, amit annyira már nem sajnálok.
2020. máj. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!