Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok, gáz haspólót/cr...

Mit gondoltok, gáz haspólót/croptopot hordani 70 kilósan?

Figyelt kérdés

2 kérdésem is lenne.

170 centi és 70 kiló vagyok. (Senki nem hiszi el, jóval kevesebbnek tűnök)

Az első kérdésem tehát, hogy ez nagyon sok?

A második pedig, hogy egy nagyon magas derekú nadrággal es egy nem rövid croptopal nem néznék ki hülyén? (Pl a köldököm felett latszodna ki 1-1,5 centi)

Válaszatokat előre is köszönöm, illetve az abnormális megnyilvánulásokat kérem mellőzzük)



2020. máj. 20. 01:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Ezt egy kilóból meg egy centiből nem fogjuk tudni megmondani... Főleg, hogy azt mondod nem is tűnsz annyinak. Ha úgy látod, jól áll, akkor hordd!
2020. máj. 20. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem 50 kilósan is gáz.
2020. máj. 20. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
28%

Tudnál légyszi fej nélkül képet ide betenni, legalább az alakodról? Úgy sokkal egyszerűbb lenne eldönteni.


Saját vélemény: egy haspóló szerintem vékony lányoknak való. Láttam már testes csajon ilyet, és véleményem szerint baromira h..lyén állt rajta.

P..csagatyát se vegyen az fel, akinek narancsbőrös, vagy lapos a feneke, ez is csak annak való, akinek formás és izmos a popsija.

2020. máj. 20. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem attól függ hány kiló vagy, hanem, hogy a hasadnak milyen a formája. Ha plötyi, és nem tudod elrejteni a lógó részét nadrággal/szoknyával, akkor igen, gáz. Vagy legalábbis nem esztétikus.
2020. máj. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
30%
Súlytól függetlenül gáz
2020. máj. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Attól függ... férfi vagy nő vagy? 🤔
2020. máj. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A lényeget #4 írta le. Amúgy kb. minden, a dögunalmasnál kicsit is merészebb ruhadarabnak vannak "hát ezt nem kéne" ellenzői.
2020. máj. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is hastól függ.. ha gondolod küldj privbe képet a szettről, én is haspóló imádó vagyok😄

19l

2020. máj. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
Nyugodtan, ha jól érzed magad benne. Én 160 centisen kb 60 kilósan is felvettem, mondjuk nagy mellem fenekem ellenére nem volt valami nagy hasam (93-70-90) voltak az arányaim. Én jól éreztem magam bennük, magasabb derekú szoknyaval, nacival, ahol meg csak pár centi lóg ki meg külön jól néz ki szerintem. Másoknak is tetszett rajtam. Most egy darabig kihagyom, mert babát várok 😁
2020. máj. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszöm szépen a válaszokat! Természetesen nem plöttyedt a hasam, ha az lenne, akkor meg sem fordulna a fejemben ofc :)

Természetesen nő vagyok amúgy.

Utolsónak pedig gratulálok a babához❤

2020. máj. 20. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!