Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a vélemyény? mit kell...

Mi a vélemyény? mit kell tenni ebbe az esetben? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Az About you-ról rendeltem egy converse tornacipőt amit előre kifizettem, meg is jött. Május 7-én rendeltem május 13-án megjött. Május 20-án kaptam egy e-mailt hogy visszaért a cipő a raktárba és visszautalják az árát, de én nem küldtem vissza. Az app-ba a státusz az törölt és vissza ott pedig az összeg.
2020. máj. 21. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát vagy írsz egy emailt nekik vagy megtartod a pénzt 😅
2020. máj. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Becsületedtől függ.

Most lehetőséged van arra, hogy kapj vissza pénzt és a cipőt is megtartsd. Viszont szerintem a About You nem az az oldal, ahol minden szegmensre panaszkodni lehet, így megérdemlik, hogy egy e-mailt írj nekik, és leírd a helyzeted.


Én a második lehetőséggel élnék, főleg, mert valószínűleg valakinek keverve lett a rendelése, és ha ezt kinyomozzák (márpedig ki fogják ha az átvert személy lép), akkor a pénztől megint meg kell szabadulj.

2020. máj. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is előbb-utóbb kifogják nyomozni a dolgot. Hacsak akinek el van keverve a rendelése, az nem foglalkozik vele, mert kis összegről van szó.

Amúgy nem vagyok aboutyou alkalmazott, de simán kinézem belőlük, hogyha magadtól bevallod, akkor adnak valamit érte. Egyszeri 30-40%-os akciót vagy hasonlót. Nekem olyanért adtak kedvezményt, hogy későn kaptam meg a csomagom, és elnézést kérnek, itt van 20 %-os kedvezmény. És engedik levonni a már többszörösen leértékelt termékre is.

Nemrég egy Hilfiger cipőt vettem. 35 ezer Ft-os cipő, nem kamu ár, tényleg mindenhol annyiba kerül...szóval akciózták, majd megint akciózták...még ebből is engedtek egy napig valami 20%-ot...szóval volt a kuponom, mondom biztos nem engedi levonni a rendszer. Ugye akciós termékekre általában a kuponok nem vonatkoznak. De, engedte. Ingyenes szállítással 13.000 Ft lett enyém a Hilfiger cipő :) jelenleg is 30.000 Ft felett van mindenhol.

Szóval korrektek.

2020. máj. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem írj nekik, jelezd a problémát. Nem aboutyounál történt velem hasonló. Visszaküldtem egy terméket - illetve nem vettem át az üzletben - és vissza is utalták a pénzt, de duplán. Én észre sem vettem, de pár hét múlva írtak nekem egy emailt hogy rendszerhiba miatt duplán került visszautalásra a pénz, úgyhogy legyek szíves visszautalni a különbözetet. Szóval nem alapoznék arra, hogy ez nem fog kiderülni.
2020. máj. 24. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!