Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik a legjobb ruha választá...

Melyik a legjobb ruha választás szülinapi buliba?

Figyelt kérdés

A legjobb haverom meghívott engem és a barátom a szülinapi partyjára,és hát nemtudom miben menjek...a barátom elegánsabb stílusú én pedig szeretnék mellette jól mutatni. Most május végén lesz.

1. opció: fekete (térd és combkozépig ér) szoknya + világos szürke pántos póló + fekete nike AF1

2. opció: világos szürke szaggatott hosszú nadrág + fekete rövid ujjú blúz (elöl rövidebb hátul hosszabb ,és picit lengébb) + fekete kockás vans

3. opció: vörösesbarna szoknya(masni van a derekánál,lengébb nem teshezálló,az alján van 1cm hosszú fekete csipke) + fehér tapdós rövidujjú vagy citromsárga picit lengébb rövidujú + fekete nike AF1

Sajnos nem vagyok jó a ruha párosításban. :/ Ha van valakinek másik ötlete nyugodtan írja meg. :) Előre is köszönöm a válaszokat! :) Szép napot mindenkinek! :)

L/17



2020. máj. 24. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:
86%

Te csak ilyen ormótlan cipőket ismersz? Ha szoknya, esetleg vagy balerina cipő, vagy szandál.

Ha a párod elegánsan öltözködik akkor te aztán marhára elegáns leszel ezekkel a cipőkkel. Komolyan, neked mit jelent az elegancia?


Szoknya, elegáns felső, ami nem pólót jelent, hanem blúzt, vagy toppot, és balerina cipő, ami egyezik színben a szoknyáddal.

2020. máj. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a 3. Opció tetszik, vöröses barna szoknya és fehér szép szín kombináció. A tapadós rövidujjú, az egy blúz lenne vagy póló? Mert a póló nem jó a szoknyához. És kéne tényleg egy rendes cipő. Jól mondta azokat az előttem válaszoló. Ne haragudj, szoknyához nem igazán illenek azok a cipők amiket leírtál.
2020. máj. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!