Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lány melegítőnadrágot hol...

Lány melegítőnadrágot hol tudok rendelni, ami jól néz ki?

Figyelt kérdés
Nem drága márkásra gondolok
2020. jún. 12. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Sinsay, imádok onnan rendelni. Nagyon minőségi ruháky kiegészítők találhatóak ott és nagyon kedvező áron!:)
2020. jún. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Osztom az elso valaszat.

Gyonyoru ruhák vannak ott, viszonylag hamar megérkeznek es nagyon jo minőségűek, kedvenc oldalam

2020. jún. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Ugyan férfi vagyok, de bele kell ugassak.


Nincs olyan, hogy melegítőnadrág, ami jól néz ki :D. Nem néz ki jól. Egyik se. A Gucci se. De ezek nem is azért vannak, hogy jól nézzen ki. Azért van, hogy kényelmes legyen, OTTHON. Utcára nem való a melegítőnadrág, ha nem futni mész, vagy sportolásból haza, vagy ilyesmi. Tök. Sutyerák egy szokás. Rosszul vagyok tőle, ha férfin látom, ha nőn. Még akkor is, ha valami hűde menő Armani melegítőszett. Tré.

2020. nov. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
brandy melville:)
2020. nov. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
3. Kommentelő. Pontosan, azert hordjuk mert kényelmes. És tök mindegy miben vagyunk az utcán, ha csak nem egy bálba mennénk.. legyen kényelmes és szerintem teljesen oké. Jól illik ruhadarabokhoz. Ez ízlés kérdése. Egy melegítő is nezhet ki jól.
2020. nov. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sheninen nagyon jok vannak!! Es teljesen jó áron, nagyon ajanlom
2021. júl. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!