Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a balett...

Mi a véleményetek a balett magassarkúról? ~17cm sarok magasság.

Figyelt kérdés

Láttam róla több videót ahol ilyet hordanak, és egészen lenyűgöző, hogy van aki ebben menni tud... Mi a véleményetek erről a teljesen spiccben tartja a lábfejed kialakításról?

Itt egy link annak aki nem tudná mi ez:

[link]



#Balett heels
2020. jún. 19. 20:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ilyenben járni tudnék, és biztosan nagyon egészségtelen is a lábnak.
2020. jún. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%
Újabb betekintés abba, hogy mennyi logika van a női öltözködésben...
2020. jún. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Undorítóan néz ki, nagyon egészségtelen, fájdalmas, és fel sem tudsz benne állni. Nagyon sok videó van róla, hogy megrendelték, aztán nem tudtak benne felállni, vagy az ügyesebbek csak egyből elestek.

Láttam már olyat hogy ebben ment valaki, de ezt nem hordja utcára, és ő is csak arra a pár méterre vette fel, mert egyszerűen ez túl kényelmetlen ahhoz hogy hordani lehessen. Nagyon fájna benne a lábad.

2020. jún. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Szerintem ezt inkább a különleges vágyak kielégítéséhez találták ki... :)

Estére kiegészítő

2020. jún. 19. 22:03
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Ez konkrétan egy fétiscipő. Nem utcai viselethez vagy balettozáshoz találták ki, hanem perverz egyéneknek, akik annyira betegek, hogy többre tartanak egy eldobható műbőr darabot, mint magát a nőt. Undorító!
2020. jún. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát minden tiszteletem annak aki járni tud bennük.


[link]

2020. jún. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát én nem ítélek el senkit, de biztos van valami azzal akinek ez tetszik, esetleg ilyet visel... :D
2020. jún. 19. 22:55
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ritka ronda
2020. jún. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Metionin ***** válasza:
79%
Ez nem járásra van.. ha megnézed a rendes spicc cipőt amiben balettoznak, az tök más. Van neki az elején kis lapos rész amin állni lehet, a többi pedig rugalmas és a rüszttel tartja az ember. Ha megszokja az ember és elég erős a lába, akkor gond nélkül lehet benne közlekedni (balett közben nyilván). Ennek pont hogy hegyes az eleje és a sarok is csak egy akadályozó tényező. De tény, hogy ez hogy is mondjam...fekvő cipő :D
2020. jún. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Én hordok nagyon magas cipőt és igen fáj de a szépségért szenvedni kell
2020. jún. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!