Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ha egy lány...

Szerintetek ha egy lány kivágottabb ruhákban jár és szexuális utalásokat kap, esetleg szexuális bántalmazás áldozatává válik, tehet róla?

Figyelt kérdés

2020. jún. 26. 13:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
28%
Nem azt mondom, hogy tehet róla, viszont azért vannak olyan szituk, amikor egy okos nőnek előrelátónak kell lennie. Pl egyszer dolgoztam egy nagyobb cég HR-osztályán. Alapvetően mindig csini, sokszor passzos ruhákban jártam dolgozni, kivéve akkor, mikor le kellett menni a melósok közé. (Pl utalványt osztani, új belépők körbevezetése stb.) Olyankor vagy már alapból nadrágban mentem dolgozni, vagy ha nem, akkor is úgy mentem le a termelésbe, h felvettem egy melós nacit, és munkavédelmi cipőt. Így lényegesen kevesebb beszólást, megjegyzést kaptam mint pl a kis gyakornok csajszi, aki passzos, rövidebb ruhában/szoknyában magassarkúban tipegett a melósok között...aztán meg az irodában panaszkodott, h mennyire nyomasztó, ha le kell mennie a melósok közé. Pár alkalom után aztán megtanulta ő is, h ilyenkor nem kell a nőiességet kihangsúlyozni... Szóval, szerintem, vannak olyan szituk, amikor érdemes szolidabban kezelni a nőiességet a kellemetlenségek elkerülése végett..
2020. júl. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
93%
Soha nem tehet senki arról, hogy bántalmazzák szexuálisan! Semmire sem lehet az a reakciója egy embernek, hogy a másikkal olyasmit tesz, amit tilos.
2020. nov. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!