Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen bikini állna jól...

Milyen bikini állna jól nagymellű(, de vékony) lányoknak?

Figyelt kérdés
65/E mellem van és főként rejtegetni szeretném őket. Nincs fenekem, így nagyon aránytalan az egész testem (pedig edzek fenékre,de semmit sem segít..). Ahogy néztem szinte minden bikinit kismellű lányoknak terveztek, így teljesen tanácstalan lettem. Emiatt fodrosra és/vagy szoknyásra gondoltam, de olyanokat a legtöbb esetben gyerekeknek árulnak:(

2020. jún. 26. 13:57
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Szoknyásat szeretnék és az is feszülős, semmit sem takarna rendesen így..
2020. júl. 8. 17:33
 12/16 anonim válasza:
Lehet látni rólad képet?
2020. júl. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Nem, képet nem küldök. Privátban sem, senkinek sem. Rögtön tiltom azt, aki ilyesmit kér..

Nem vagyok kíváncsi erre. Ha küldenék képet már belinkeltem volna magába a kérdésbe és nem is ez a lényeg, hanem hogy milyen bikinit ajánlotok nagy mellű lányoknak .-.

Egyszerű google keresés és találsz egy vékony nagy mellű lányt.

2020. júl. 8. 19:17
 14/16 anonim ***** válasza:

Nekem a balconette-szerű, telibb kosarúak váltak be, ami jobban is tart és kényelmesebb is. A nagymintás meg optikailag kicsinyít is.


[link]

2020. júl. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Ebben van valami, köszönöm. A képen tényleg nem néz ki elölről olyan nagynak és úgy tűnik rendesen tart.
2020. júl. 10. 21:06
 16/16 anonim ***** válasza:
Semmilyet. Tilos takargatni!
2021. júl. 5. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!