Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak szerintem igazságtalan...

Csak szerintem igazságtalan és értelmetlen a dresscode?

Figyelt kérdés

Irodában dolgozom egy német multinál. Nálunk megkövetelik, hogy a férfiak hosszú nadrágban járjanak be dolgozni.


Mire jó ez? A nők miért hordhatnak szoknyát vagy rövidnadrágot? Ráadásul a kemény klímázás miatt ők meg fáznak és vissza kell venni, én meg rohadjak bele a fekete nadrágba. Miért "illetlen" egy sima, egyszerű farmer rövidnadrág?


Akkor tessék, itt a lehetőség, legyünk akkor egyenlőek, járjanak a nők is hosszú nadrágban, ne mutogassák a lábaikat akkor. Mert ez is illetlen, elvonja a kollégák figyelmét! Sőt, jöjjön mindenki szerzetesi csuhában...


2020. júl. 3. 10:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
10%
Millió dolog az . Hőség idején tüntetni felvonulni ünnepelni díszőrséget adni , kamujárvány ellen gagyi pormaszkot kötelezővé tenni , ja ez hasznos mert bírságolhatnak a zsaruk .
2020. júl. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
Vegyél fel te is szoknyát, ha ennyire irigy vagy
2020. júl. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
38%
Édesapám 12 évesen már kapálni járt az erdőbe, mint családfenntartó. Iskolák híján egész életében betanított munkás volt, nehéz fizikai munkát végzett. De soha, semmilyen körülmények között nem lépett volna ki az utcára hosszúnadrág nélkül. Te meg nem bírod ki a légkondis irodádban? Szegény...
2020. júl. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
Vegyél lengébb anyagu hosszú nadrágot, regen sem kapott hőgutat minden férfi, pedig csak hosszu nadrágot viseltek.
2020. júl. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%

Nőként írom hogy szerintem is igazságtalan, és teljesen értelmentlen.

Mondjuk hogyha a klíma miatt fázom, van bennem annyi hogy viszek magammal hosszabb ruhát, és nem a többiekkel szúrok ki, hogy lekapcsoltatom.

2020. júl. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%

Igen, értelmetlen.

De miért a nőkön kell leverni, bátya? Az ő életüket is éppen elég külső elvárás bonyolítja, sőt.

2020. júl. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%

#6

Kis szívem te tényleg azt hiszed, hogy nincsenek női tűzoltók? Csak mert megsúgom, vannak, ahogy rendőrök, katonák, gyari munkások, bányászok stb.

De nem is ez a lényeg, te tényleg annyira korlátolt vagy, hogy izomerő alapján döntenéd el, hogy kinek van joga egyenrangúsághoz és kinek nem? És akkor mihez kezdesz a kis fantáziavilágodban a nyeszlett férfiakkal, csak mert ők is léteznek ám és garantálom neked, hogy többségük nem nehéz fizikai munkát végez, hanem szellemit.

Tudod már rég kimásztunk a barlangból így nem az izomerő dönti el, hogy ki mennyit ér.


Aranyos, hogy azt hiszed, hogy el vagy nyomva, de akkor had tájékoztassalak róla, hogy mindkét nemet érik olyan igazságtalansagok öltözködes teren, mint amilyen a kérdésben van.

2020. júl. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%

Lehet , sőt biztos én vagyok lemaradva, de női tűzoltót bevetésben még sosem láttam.

Bányásznő talán létezik, arról mintha már hallottam volna, de hogy az “nő” lenne....

Katona és rendőrnő..? Na ezeken jót kacagok...

Egy igazi bűnözőt megnézném hogyan bilincsel meg egy kislánytestű rendőrnő.

És a seregben megnézném háborúban hogyan mentené ki 100 kilós férfi bajtársát a csatatérről.

Na ennyit a viccről, mármint a nők helytállásáról és térjünk vissza a kérdéshez.

A birkákkal lehet megtenni azt hogy nem a tudásáért alkalmazzák őket hanem a ruházkodásért.

2020. júl. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
97%
10, te elvált, béka segge alá csúszott alkesz vagy? Mert ők szoktak így karattyolni a nőkről a kocsma sarkában (és többi hasonló jómadáron kívül senkit nem érdekel).
2020. júl. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
7%

11.

Tudom fájó az igazság , és éppen ezért vannak olyan példányok mint te akik inkább lebegnek az álomvilágban mintsem kinyitnák a kis szeműket mert akkor eléjük tárúlna az igazság és a reális megközelítés.

Hát ha téged ez tesz boldoggá. Nem vagyunk egyformák.

Mellesleg szabad véleménynyílvánítás van ha jól tudom.

2020. júl. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!