Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szabók/varrónők! Harminc...

Szabók/varrónők! Harminc felett megtanulni varrni mennyire lehet (vagy mennyire nem) a jelenlegi nulláról? Idővel saját ötletek megvalósítása lenne a cél, nem márkát/üzletet kívánnék létrehozni, csak varrni és varrni. Kijelenthetjük, hogy hobbiból.

Figyelt kérdés

2020. júl. 3. 23:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Aztmondják az ember élete végéig tanul. Szerintem simán elkezdheted. Sok videó is található a neten, én nemrég kezdtem el horgolni tanulni, kis kosarakat, alátéteket és szőnyegeket ezerrel fonok. :D Mindent bele és sok sikert!! :)
2020. júl. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
*horgolok :DDD fonni a hajam fonom épp. :D
2020. júl. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az mondjuk épp az egyik talán legnehezebb, legidőigényesebb tevékenység ilyen téren. Gratula, ha olyan szintre jutottál már, hogy gyorsan, vagy viszonylag gyorsan is tudod már csinálni.
2020. júl. 4. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!