Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz lyukacsos pólót hordani...

Gáz lyukacsos pólót hordani tizenéves, túlsúlyos lányként, trikó nélkül?

Figyelt kérdés

Természetesen melltartót vennék fel alá, inkább sportmelltartót, ami hasonlít fazonban a kissebb lányok álltak hordott toppokra, azzal a különbséggel, hogy tart is, és van benne amúgy szivacs.

Egyébként a lyukacsos alatt ezt kell érteni:

[link]

(Bocsánat, csak ilyen képpel tudok szolgálni)

A felső egyébként nem dekoltált, nem haspóló, és igazából ha fehér trikót hordok alatta, az majdnem úgy néz ki, mintha csak melltartó lenne rajtam, annyi különbséggel, hogy fehér trikóval kicsit furcsább szerintem. De egyébként nekem mindenhogy tetszik, szerintem nem áll rosszul egyik variációval sem, csak ugye nyáron kevésbé lenne meleg önmagában egy ilyen felső. Egyébként mivel gyakran hordok ilyet, csak ugye mindig valamilyen trikóval, több ilyen lyukacsos felsőm (kb 4) van. Szóval most gondolkodom azon, hogy egyszer-kétszer felveszem őket úgymond magukban, de nem akarok közönséges lenni. Ti mit gondoltok erről? Gáz lenne?


2020. júl. 10. 12:07
A kérdező szavazást indított:
Gáz lenne.
Nem gáz.
Ezt konkrétabb képről jobban meg lehetne ítélni.
25 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ. Pl. attól, hogy túlsúly alatt mit értesz, az az "oké" túlsúlyt, vagy az a majdnem elfolyik az ember túlsúlyt. Habár gondolom az elsőről van szó. :D Igazából ezt tényleg konkrétabb képről lehetne csak megítélni, de szerintem nem gáz.
2020. júl. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát valahogy az első és a második eset közti túlsúlyról van szó. Ránézésre inkább közelebb az "oké" felé..:D
2020. júl. 10. 12:26
 3/7 anonim ***** válasza:
40%

Hát én pl 48 kiló vagyok és nem vennék fel ilyen pólót nyilvánosan,anélkül hogy alávennék valamit:D

Szóval nem a súlytól függ:)

2020. júl. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Eddig még én sem vettem fel nyilvánosan, csak itthon néztem meg magamon 😅
2020. júl. 10. 13:58
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Értem:)

Arra céloztam hogy ha a te stílusod,elég magabiztosnak érzed magad benne,akkor vedd fel:)

De én alávennék azért vmit:D

2020. júl. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mutass kepet a polorol! nem kell felvenni, csak hogy lassuk milyen :D
2020. júl. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem túlsúlyfüggő. ha tudsz így öltözködni, viseld, én 55kg vagyok kb. és nem tudnék trikó vagy legalább vmi spagettipántos felső nélkül kimenni csak ebben, melltartóban. sokan hordanak utcán konkrétan melltartó méretű passzos toppot, súlytól függetlenül is...
2020. júl. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!