Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magas vékony férfiként milyen...

Magas vékony férfiként milyen szabású farmert hordjak?

Figyelt kérdés

Eddig super skinnyt hordtam de rá jöttem hogy baromi szarul áll.

Viszont a sima skinny farmerek közül 1-2 jól áll de a legtöbb ilyen is inkább csak vékonyit. Aztán próbálgatam slim fit farmereket de az nem tetszik benne hogy eszméletlen bő szára van a leg aljánál ahol a cipővel találkozik nagyon csúnya.

Milyen szabás lenne jó nekem?


2020. júl. 17. 01:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%

Amilyen szabású mindenkinek jól áll: [link]


A tapadós nadrágok nevetségesek egy férfin.

2020. júl. 17. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

Amit az első linkelt az meg tucat...

Miért csak ez a fazon állna jól mindenkinek? Nekem például ez nem áll jól csak a super skinny, mondjuk vékony nem vagyok, inkább izmos.

Mellesleg nekem ez a fajta kényelmes.

2020. júl. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

Az 1. nem azt mondta, hogy csak ez áll jól mindenkin, hanem hogy ez jól néz ki minden alakon. Amúgy egyet értek vele.

Vékony pasim szerintem a skinny farmer gáz. Csirkelábak, hmm... főleg, ha kicsit dongaláb vagy x-láb :D pedig mennyi látni az utcán

2020. júl. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az első képen lévő farmernek mi a neve? Milyen fazon?
2020. júl. 17. 11:28
 5/14 anonim ***** válasza:
Az első linken szerintem egy slim fit szabású gatya van. Amúgy nekem tetszik. A slim fit a skinny és a regular között van valahol. Amúgy megértem, mert ami cipő jó skinnyhez, nem biztos, hogy jó bővebb szárúhoz, és ez fordítva is igaz.
2020. júl. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ez lábfüggő is, én is vékony vagyok, de mégis a super-skinny áll legjobban nekem.
2020. júl. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
egyenes szárút, aminek a szára mindenhol egyenletesen vastag. arra a fazonra gondolok, amit az első linkelt, szerintem az nagyon jó. Egyébként próbáld meg kínai üzletekben szerintem, ott én nagyon jó minőségű, meg kinézetű nadrágokkal szoktam találkozni. És kellő hosszúságú is szokott lenni, tehát pl magas emberekre is gondolnak, ha meg neked nagyon magas,akkor fel is hajthatsz az végéből, meg le is vághatsz belőle, de a levágással csak módjával, mértékkel, inkább hajts föl többet talán, és akkor azt varrd föl.
2020. aug. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Magyarán úgy nézel ki benne mintha két csőben lenne a lábad.

Igaz? 7- es!

2020. aug. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egyenesszárút mondtam; a csőszárút, ami ilyen testhez simulós, utálom pasikon!! Egyenes szárú, ami viszont nem szűkül, és nem ilyen teshez simulós; az tök jó!! :)
2020. aug. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
*(9. kommentelő vagyok, 7. voltam még.)
2020. aug. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!