Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Sajnos nem vagyok vmi kigyurt...

Sajnos nem vagyok vmi kigyurt vekony ferfikent elmehetek biztonsagi őr tanfolyamra? Nem fognak kirohogni?

Figyelt kérdés
mert lattam hogy nok jelentkezeset is varjak ha ők mehetnek akkor en is? az a baj szinte semmi ferfiassag nincs bennem sztem

2016. szept. 19. 07:30
 1/6 Andi80018 ***** válasza:
100%
Áh, olyan szinten felhígult az egész őri meló, szar a fizetés, sok a meló. Ezáltal akinek két lába van és két mondatot ki tud nyögni és 56 kiló, simán leteszi a vizsgát. Munkaerő hiány van itt is, szinte bárki kap vagyonőrit.
2016. szept. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a biztonsági őrök vagy 50 kilós kisemberek, vagy kövérek. Simán mehetsz.
2016. szept. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Láttál már biztonsági őröket?

Pl. bevásárló központokban sose látok nagydarab kigyúrtakat, vagy portákon sem.

Nem kidobónak jelentkezel egy éjszakai bárba, hanem biztonsági őrnek.

2016. szept. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jogilag semmi sem indokolja azt, hogy egy vagyonornek mekkora termetunek es milyen erosnek kellene lennie. A legalis intezkedesek mind szellemi erot igenyelnek. Mas kerdes h a maganbiztonsag szferajaban a szellemi ero olyan mint columbo felesege...
2016. szept. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ahányszor csak bemegyek egy bevásárkóközpontba és meglátok egy ilyet csak annyit kérdezek; ezek mit védenek meg és mitől?

Amúgy meg az Alekosz is az (volt), innentől kezdve ne legyenek illúzióid...

2016. szept. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
okes koszi a valaszokat akkor jelentkezni fogok en is
2016. szept. 19. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!