Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magas vékony férfiként milyen...

Magas vékony férfiként milyen szabású farmert hordjak?

Figyelt kérdés

Eddig super skinnyt hordtam de rá jöttem hogy baromi szarul áll.

Viszont a sima skinny farmerek közül 1-2 jól áll de a legtöbb ilyen is inkább csak vékonyit. Aztán próbálgatam slim fit farmereket de az nem tetszik benne hogy eszméletlen bő szára van a leg aljánál ahol a cipővel találkozik nagyon csúnya.

Milyen szabás lenne jó nekem?


2020. júl. 17. 01:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerinted a te kedvedért fogunk öltözködni..?

Az egyenesszárú néz ki úgy mint egy cső mert nem tapad sehol rád.

A super skinny a legkényelmesebb.

2020. aug. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ne szenvedjél, pls. :) A tapadósat hívják csőnadrágnak; ami a legtöbb férfinak szerintem nem igazán áll jól (eddig egyet láttam, akinek jól állt) ; de ettől persze úgy öltözködsz, ahogy szeretnél. :) Szeretlek, és ha te úgy érzed magad jól, hogy super skinny van rajtad; akkor hordjad azt; én nem tartalak vissza. :) Nincs ilyen divatőrség; azt veszed fel , amit akarsz, meg amit meg tudsz fizetni. Meg amit találsz a boltban a választékban; ennyi. :)
2020. aug. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Egy normális szabású farmer ugyanolyan kényelmes mint egy super skinny és pálca lábakat se csinál 😬🙃
2020. aug. 10. 17:51
 14/14 anonim ***** válasza:

Ne erőlködj bitte!

Férfi vagyok, a nadrágokat csak jobban ismerem.

Én sem okoskodnék a szoknyáknál....

2020. aug. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!