Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Full fehér vagy fekete vans...

Full fehér vagy fekete vans (old skool) lenne a jobb választás?

Figyelt kérdés

A fehérre gondoltam elsőre, csak félek hogy nagyon hamar koszos lesz. Tényleg macerás a fehér cipők tisztán tartása? Illetve a fekete is ugyan úgy passzol szinte mindenhez mint a fehér?

Fehér:

[link]


Fekete:

[link]



2020. júl. 20. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

Fekete.

Igen, a fehér macerás. Főleg, ha naponta hordod, nemcsak néha.

A fekete mindenhez jó.

2020. júl. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Fehér de akkor mindennap takarítanod kell
2020. júl. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem mind a kettő tetszik. Nekem is van fehér cipőm én azt akkor hordom mikor nincs sár, nem esik stb... Az igaz több macera van vele mint a feketével, de ha neked az jobban tetszik, mint a fekete akkor vedd azt. Szerintem passzol ugyan úgy a fekete is mint a fehér. Mert "egyszerűbb" szín (legalábbis én így gondolom) nem olyan mint egy sárga. Igaz az én fehér cipőm műbőr azt könnyebb tisztítani. Van egy rózsaszín cipőm és annak vászon anyaga van (nem tudom pontosan, hogyan hívják) van ilyen deichmannos cipőtisztítóm azzal le tudom tisztítani, ha veszel olyat akkor kicsit fúj rá mert foltot hagy sok mennyiségben.
2020. júl. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fehér bőrből vagy műbőrből lenne, én azt választanám. Bár nekem a fehér bőrcipők a gyengéim. Azt vedd meg ami jobban megy a szettjeid többségéhez.
2020. júl. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!