Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyi ruhából áll egy minimal...

Mennyi ruhából áll egy minimalista ruhatár?

Figyelt kérdés
Megközelítőleg ötven darab ruhadarabbal rendelkezem (kiegészítőkkel eggyütt). Eddig minimalistának tartottam magam, de néztem néhány 12 darabos ruhatár videót és kicsit elbizonytalanodtam. Nem zavar, ha nem vagyok minimalista, csupán érdekel mások véleménye is.

2020. júl. 21. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is csak pár darab van, nem tudom, hogy miért de csak azt a pár darab kedvenc ruhámat hordom.
2020. júl. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet számban meghatározni, mindenkinek más az 'elég'. A lényeg a mentalitás mögötte.
2020. júl. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a lényeg, hogy olyan darabokból áll, amiket valóban szeretsz és viselsz. Néztem pár minimalism-videót és abban ezt mondták, hogy nem a szám a lényeg hanem hogy ne tárolj fölösleges, sose hordott ruhákat amiket nem is szeretsz igazán.
2020. júl. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakinek 150 ruhadarabja volt, és onnan tornázta le 50-re, az is baromi szép teljesítmény.

Nincs erre egy meghatározott szám, hogy X db alatt minimalista leszel. Mindenkinek más az életstílusa, ha 50 db-nál érzed azt, hogy ez a minimum, az is teljesen rendben van.

2020. júl. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
25%
Kb 200db.
2020. júl. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
1 db. Ez alá már nem nagyon lehet menni.
2020. júl. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Így van nem kell szám.
2022. okt. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!