Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vásároljak öltönyt, hogy...

Hol vásároljak öltönyt, hogy az 40, maximum 50 ezer forintból kijöjjön mindenestül?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ennyi pénzért nem fogok csúcsminőséget kapni, de tanulóként nincs túl nagy keretem...

H&M-et ajánlották, de ott kicsi a választék és nagyon sok darab már kifogyott vagy nincs a méretemben.



2020. aug. 5. 00:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Zara
2020. aug. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Reserved
2020. aug. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom hova valósi vagy. Lachmannban szerintem kapni már 50 ezerért olyan öltönyt, amit rád is szabnak. Annó én 60-ért vettem. Csak ha külön kikötésed van, mondani kell nekik, hogy ne a 150 ezreseket kezdjék el neked kipakolni.


Ha rendesebb, valamirevaló öltönyt keresel, én hanyagolnám a Fast-Fashiont.

Indokolatlanul drága pl. egy Zara ilyen öltönyök terén, mint amilyen a tényleges minősége.

A sportzakóikért is van hogy elkérnek 25-30 ezer forintot. Ennyiért jóval nagyobb nevek zakóit is megkapni, ami mégse "csak" egy zara. (Pl. Hilfiger)


Azért is ajánlanék olyan helyet ami kimondottan öltönyös, mert ott foglalkozni fognak veled, jó esetben értenek is ahhoz, amit csinálnak. És egy jó öltönyt nem csak az ára tesz azzá. Lehet marha menő egy 20 ezres H&M-es öltöny ha tudod viselni és passzol, illetve egy másfélmilliós Gucciban is nézhetsz ki úgy mint egy bohóc, ha két számmal nagyobb mint kéne.


Egy Zarában, Reservedben, H&M-ben az van, hogy bemész, felpróbálod, kasszánál fizetsz. Ott senkit nem fog érdekelni, hogy mit veszel. Nem fognak segíteni, nem fogják megkérdezni, hogy jó rád? passzol? előnyös az alakodnak a szabása? passzolnak a színek? Vagy ha meg is kérdezed, azt mondják hogy "peeersze" csak vedd meg... nameg jó eséllyel a 19 éves zarás kislánynak fingja nem lesz róla, hogy hogy kéne kinézni egy jó öltönynek és hogy kéne állnia :D Fizesséééé, aztán jöjjön a következő.


Ellenben egy öltönyös boltban, akik ezzel foglalkoznak (és újra kiemelném, hogy ÉRTENEK IS HOZZÁ), szólni fognak, ha valami kicsi / nagy / előnytelen / rossz színkombó, satöbbi. Meg fogják várni hogy felpróbáld, megnézik, elmondják a véleményüket. (Amivel nyilván nem kell egyetérteni) És itt végeznek finom-igazításokat is. Rendesen felhajtják a nadrág alját, bevesznek itt ott, ha kell. Ha nem vagy extrém makacs, nem fogják engedni, hogy megvedd azt, ami nem neked van kitalálva.


Ha mégis fast fashion mellett döntesz, ajánlom hogy előtte járj utána, milyen, mekkora egy jó öltöny. Hol meddig kell érnie, szélessége, hossza, ujjak hossza, válla, mennyire feszül, stb... És hosszúujjú inggel próbáld fel ha lehet. Mert azzal fogod hordani. Lásd egyben a szettet.

Rengeteg kép és videó van.

2020. aug. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!