Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fel tudnád sorolni mi van...

Fel tudnád sorolni mi van jelenleg a ruhatáradban?

Figyelt kérdés

2020. aug. 9. 11:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Engem annyira nem érdekel a stílus, egy nadrágot is úgy 3 napig hordok. Na de a kérdésre válaszolva 7 póló 2 nadrág 2 pulcsi 1 kabátom van, az téli ősszel meg tavaszkor pulcsiba vagyok mert nem vok fázós típus. Egy cipőm van ez egy sport cipő ezt egész évben hordom. Még diák vagyok, de szerintem fölös kidobni pénzt azért hogy szép legyél, mármint engem annyira nem érdekel.
2020. aug. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
76%

Nekem így néz ki: kb 60 darab felső; ebben benne vannak a pólók, topok, ingek stb. Kb 10 db kardigán, blézer együtt. 30 nadrág, ebből kb 12 farmer, a többi meg ilyen olyan típusú nadrág. Kb 10 szoknya, 15 egyberuha, ezeket ritkábban hordom. Kb 10 táskám van, amit váltogatok. Kb 40 cipő; ebből kb 5 sportcipő, 3 loafer, csizmák, magassarkúk. Papucsokat nem számoltam bele. Kabátokból meg 18 darab van, ebben benne vannak a téliek és az őszi/tavaszi kabátok is.

Igen, kicsit rá vagyok függve a vásárlásra, minden hónapban veszek magamnak Pár új dolgot. Több év alazt gyűlt össze. Egyetem mellett dolgozom, és elég jól keresek, közben a szüleimnél lakom még (21 évesen), ezért tudok ennyit rászánni.

2020. aug. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!