Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, szoktatok egy szüksége...

Csajok, szoktatok egy szükséges holmit több stílusban, színben megvenni, hogy változatosan lehessen kombinálni az öltözködéseteket?

Figyelt kérdés
Pl. több sportcipő különböző színekben, külön műbőr meg vászon, több különböző színű és stílusú karóra , pl fekete, fehér, kék, rózsaszín, többféle táska...Tehát több ugyanolyan funkciójú cuccotok is van?

2020. aug. 13. 14:56
 1/9 anonim válasza:
100%
Nem
2020. aug. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Bakancsból és kabátból van külön munkás a kerti munkákhoz, meg szánkózáshoz, de amúgy mindenből igyekszem egyet venni és birtokolni. Sokkal könnyebb úgy öltözködni, hogy minden passzol mindennel.

2020. aug. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Nem. Alpdarabokat veszek és azokat kombinálom. Sokkal egyszerűbb és igénysebb külsőt kölcsönöz.
2020. aug. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Így ahogy mondod, nem.
2020. aug. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Tehát több ugyanolyan funkciójú cuccotok is van?

Nyilván van egynél több melltartóm, ráadásul nem is mindegy melyiket veszem fel egy adott felső alá.


De ha konkrét ruhákon kívül kérdezed:

Napszemüvegem van most vagy 3, de ez inkább véletlen. Ha úgy jön össze, van hogy csak egyet hordok egész nyáron.

2020. aug. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak a melltartó és a tornacipő ilyen számomra, azokból van 2-3 különböző színem.

Minden más ruhadarabnál határozott célom, hogy minél egyszerűbb, minél egyszínűbb, minél egységesebb legyen az összkép, általában kerülöm a színeket, nem hogy még többfélét is beszerezzek. :D

26N

2020. aug. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

Fehérnemű az, amiből van 200 darab mindenféle színű.

Felső, hát én általában ingeket hordok, vagy pólót, azokból szürke-fekete-kék, ezeket a színeket hordom csak kívül, de ezekből is van pl 3 különböző árnyalatú szürke meg több kék, rövid és hosszú ujjú is.

Nadrág, általában farmer, van fekete, kék, szürke-terep.

Kabát max bőrdzseki az ing fölé vagy sötétkék farmerdzseki, nem vagyok fázós.

Cipőből sportcipőből van több, mert sokszor átázik, kutyasétakor, vagy ha futni megyek, ilyenkor szoktam cserélgetni, 4 db, ezüstszürke, fekete, kék, másik kék(kékb.zi vagyok:D).

Van még farmer térdnadrágom, egy sötétebb és egy világosabb kék és rövidebb nadrágom, ami fekete és egy kék.

2020. aug. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#7-es vagyok, amúgy azt veszem ki, ami épp a sorban következik, nem vacillálok egy órát reggel.
2020. aug. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tornacipőből van kettőm, egy magas szárú hidegebb időre meg egy bőr rövidszárú, de mindkettő rózsaszín.
2020. aug. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!