Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok milyen fiúk/férfiak...

Lányok milyen fiúk/férfiak jönnek be, külsőre és öltözködésben?f22

Figyelt kérdés
Nyilván a belső a legfontosabb, de én most arra lennék kiváncsi hogy külsőre milyen férfi jön be:)

2020. aug. 19. 19:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Átlagosak, stílusban inkább elegánsabb
2020. aug. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

Bár nálam az öltözködés egyáltalán nem játszik, én inkább a belsőre megyek, de nálam a fentebbikek a nyerők.

2020. aug. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%

Legyen izmos, de ne túl kigyúrt. Csak olyan atletikus. Nálam a kovkahas kötelező! Az sem baj, ha kicsit baba arca van, de legyen helyes! Ne legyen szakála, borosta az lehet, de jobban szeretem ha az sincs. Imádom azokat a fiúkat akiknek hullámos hajuk van (nem göndör), de ne legyen hosszú haja. Csak a hullámos hajba olyan jó beletúrni... Tehát kopasz semmi kép ne legyen, meg a nagyon rövid hajat sem igazán szeretem. Az hogy szőke, vörös vagy barna az mindegy, de fekete haja ne legyen, az olyan csajos. A szem is mindegy, de a barna a gyengém. Legyen iszonyú cuki, sármos mosolya. Ne legyen 2 m magas, mert én is kicsi vagyok. Az öltözködés majdnem hogy mindegy. De márkás cuccokat hordjon! Lehet elegáns is vagy lazább, de ne úgy öltözzön mint egy hímringyó vagy egy b.zi.

Ennyi... :)

Privit nem kérek!

20/L

2020. aug. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%

Nem leszek vele népszerű, és nyilván ha minden más stimmel akkor nem ez a fő, de ha lehet választani, akkor magas legyen, 185+. Az extrém soványságon és extrém túlsúlyon kívül nekem minden testalkat tud vonzó lenni, legyen az vékonyabb, atletikusabb vagy mackós. A kedvencem az, mikor valaki izmosabb, de nem az a kockahas-hetihétnapotazedzóterembenvagyok típus, hanem látszik rajta, hogy sportol azért, de nem viszi túlzásba, a pici pocit pl. imádom. :) Szeretem a széles vállakat, izmos karokat, combokat, feneket, amibe úgy jó belemarkolni. A testszőrzet kifejezetten tetszik, mellkason, hason, stb. Valamiért imádom a férfiak kezeit, szóval legyen szép, ápolt keze, és nagyon tetszik, mikor az alkaron kilátszanak az erek.

Ami az egyebeket illeti: szem- és hajszín mindegy, de imádom a hosszú hajat - főleg ha hullámos vagy göndör -, illetve a hosszabb borostát/szakállat. Legyenek szép fogai, mosolya. Tetoválások, bizonyos piercingek nagy előny, szerintem nagyon jól néznek ki.

Röviden kéne összefoglalni, akkor nézzen ki úgy mint egy viking és én boldog leszek. :D



24/L

2020. aug. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

#3 vagyok. Azt kihagytam hogy ne legyen rajta egy szál szőr sem. Kivéve a haj, meg ugye írtam hogy a borosta még oké. Magyarul szőrtelenítsen. Mindenhol. A tetoválás jöhet, de az se legyen túlzásba véve (remélem így kell írni). Úgy értem, ne legyen az egész teste kitetoválva. Piercing,fülbevaló...hát...határeset.

Amúgy a #4 ihletett meg, hogy ezekről is kifejtsem a véleményem. Tehát köszi! :)

2020. aug. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

5-ös

De mi nem akarunk úgy kinézni szőrzet tekintetében, mint egy nagycsoportos óvodás.

2020. aug. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nyilván nem az öltözködés az első de nekem ezek tetszenek:

[link]

[link]

[link]

[link]

2020. aug. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 sansastarkk válasza:
43%

Szerintem ha valakit szeretsz, úgy igazán, akkor magasról tojsz rá hogy hogyan néz ki, milyen a stílusa.

Persze azért mindenkinek a fejében ott van egy bizonyos "ideál" de simán lehet hogy a nagy Ő majd ennek szöges ellentéte lesz.

Az én ideálom:

Tudom, hogy előttem leírták már páran, de legyen magas! Legalább 180 fölött mert nem vagyok egy alacsony lány. És na a magasság számomra egy imponáló dolog. Az én szőke hercegemnek legyen sötétbarna/fekete haja és szeme. Az a leggyönyörűbb és azokban tudnék elveszni.

Legyen vállasabb, izmosabb, sportosabb ne ilyen kis ropi, hogy érezzem magam biztonságban mellette!

Legyen elegáns vagy sportosan elegáns, de azért laza. A kisugárzáson sok múlik. Az összes fiú legyen laza és magabiztos!


16/L

2020. aug. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A rock/metálos pasik hosszú hajjal szakállal vagy egy kis borostával - de anèlkül is jó. Bakancsban, bőrszerkóban. Hajszín, szemszín tökmindegy de a kedvencem a szöszi + kèk szem ès a barna/szőkèsbarna haj barna szem kombó :) 23/L
2020. aug. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Külsőre ne legyen vékony, 80-90kg körül legyen, nem számít a has. Tetszik ha valaki erős alkatú, fizikumú. Ne legyen rajta tetoválás, se piercing. Ne legyen felnyírva a haja. Öltözködés, ing vagy póló, (rendes felirat vagy egyszínű) pulcsi,farmer, cipő. Semmi extra. Ne legyen igénytelen. Zakó meg hivatalos öltözködés az rendben van, de nem elvárásom.
2020. aug. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!