Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiként két cipő a lábszag...

Férfiként két cipő a lábszag ellen?

Figyelt kérdés

Eddig egész életemben mindig egyszerre egy cipőm volt. Kivéve télen a bakancs vagy csizma, nyáron meg a papucsok.


Érdemes két félcipőt felváltva használni, hogy az egyik mindig pihenjen/szellőzzön?


Neked pl hány cipőd van, vagy mit használsz?



2020. aug. 24. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
F25 vagyok, nyaron felcipoket, sportcipoket hordok, papucsot max strandra. Van 4 par cipom, ezeket hordom felvaltva.
2020. aug. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
F/30 vagyok. Körülbelül 40 pár cipőm van, veszem őket számolatlanul. Mindig más cipőt hordok és soha nincsen problémám ilyen téren.
2020. aug. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Érdemes két, sőt, akár három cipőt is váltogatni, hogy szellőzzön, de a lábszag ellen csak a jó minőségű cipő a megoldás. A rossz váltogatva is büdös lesz, a jó meg váltogatás nélkül sem.
2020. aug. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
25%
Hát érdekes elképzelés. Én biztos, hogy bicegnék, ha egyszerre mindig csak egy cipő lenne rajtam.
2020. aug. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem van vagy 5-6 cipőm, de 4-5 óra mulva mindegyik izzadságszagú.
2020. aug. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!