Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 36 évesen , hogyan öltözködjek ?

36 évesen , hogyan öltözködjek ?

Figyelt kérdés

Szeretem az elegáns ruhákat. De lehet túlzásba viszem. Mindenki azt mondja , hogy túlságosan nagymamasán öltözők .

Valami jó tippeket ? Más 30- as , hogyan öltözkődtök?

Köszönöm.


2020. aug. 31. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Senki se mondja meg, hogyan öltözködj. Ha te a "nagymamásat" szereted akkor öltözz nagymamásan. Bár a nagymamás és az elegáns öltözködés nem tudom, hogy keresztezi egymást, mert személy szerint az én fejemben ez két különböző dolog, de akkor is mi köze van bárkinek milyen vagy? A te stílusod te vagy. 36 évesen még fiatal vagy de már komoly. Így ha nagyon megfelelni akarsz akkor ne öltözz se fiatalosan, se túl öregesen. Gondolom nő vagy szóval valami Ördög Nóra szerűen.


Most mutatnék képeket, de így, hogy teljesen más a fogalmunk a dolgokról nehéz lesz.

Nekem a nagymamáról ez jut eszembe:


[link]


Az elegánsról meg ez:

[link]


Az a lényeg, hogy jól érezd magad a bőrödben bármit is vegyél fel.

2020. aug. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Inkább írni tanulnál meg 36 éves korodra...
2020. aug. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!