Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet kapni fekete mosható...

Hol lehet kapni fekete mosható maszkot?

Figyelt kérdés
Ez az egyszerhasználhatós folyamatosan elszakad ezért szeretnék venni egy masszívabb mosható fekete maszkot

#maszk #mosható maszk #Textil maszk
2020. szept. 3. 23:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
New Yorker
2020. szept. 4. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem bárhol, dm-ben is láttam talán nemrég.
2020. szept. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Metionin ***** válasza:
82%
New Yorker de pont tegnap láttam sima kínai boltban is.
2020. szept. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
13%

Most a divat az első vagy az egészség?

Emlékszem mikor márciusban elindult ez a marhaság még azt taglalták, hogy milyen maszkot vegyünk ami nem engedi át a vírusokat, ma meg már terep és egyéb szín a lényeg, a többi le van szharva...

2020. szept. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Azért vesz feketét, mert az kevésbé koszosodik, és nem gondolják, hogy mindig úgyan azt hordja ...
2020. szept. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
91%

Az AboutYou-ról rendeltem pár hónapja fekete 5 db-osat (amikor 50%-os kedvezmény volt), de vettem még korábban szintén feketét egy helyi butikban.


A New Yorkerben is van fekete, valamint a C&A-ban is. Érdemes megkérdezned a Facebook-on a városodnak megfelelő csoportban, hogy melyik helyi varrodában/ruhajavítóban és egyéb “eldugott” helyen hol kapható még maszk. Ezeken a helyen 4-500 Ft-ért is lehet venni textil maszkokat.


Cáfolom, hogy a fekete kevésbé koszolódik. Nő vagyok, “full sminkben” indulok el itthonról mindig, hiába kell az arcot eltakarni. Nekem a maszk belső fele, valamint az orrnyergemnél (ahol találkozik a szemüvegemmel) mindig alapozós, piszkos lesz! Jobban meglátszik rajta a szösz is.

2020. szept. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Nyílván sok minden meglátszik a feketén. Arra írtam, hogy azért vesz feketét, mert az kevésbé koszosodik, mert ez, és a mindenhez fel lehet venni, a két indok kelet-európai országokban a fekete ruha és kiegészítők viseletére.
2020. szept. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Metionin ***** válasza:
Vagy csak simán szereti a feketét :D
2020. szept. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
44%
#8 Én simmán utálom a barna ruhadarabokat és kiegészítőket viselni/magamon, de folyton magyarázkodnom kellett sokszor a fekete darabok miatt. Érdekes, hogy nem akkor amikor tiszta feketében voltam egy bordó táskával.
2020. szept. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2020. szept. 6. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!