Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok és fiúk! Barátkoznátok...

Lányok és fiúk! Barátkoznátok egy ilyen stílusú lánnyal?

Figyelt kérdés

A húgom jövőre megy gimiben és ilyen stílusa van , de én félek hogy elítélik majd érte. Ti barátkoznátok ilyen kinézetű emberrel?

Linkek hasonló ruhákról mint amiket hord:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

A hajába meg

Bandanat

[link]

Vagy ilyen gyöngyöket tesz

[link]



Tudom hogy semmi közöm nincs hozzá hogy öltözködik , tényleg jól állnak neki ezek de nem akarom hogy kinézzék vagy bántsák ezek miatt. ti barátokoznátok iylen stílusú lánnyal?



2020. szept. 9. 00:14
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ui: lehagytam , hogy tudom hogy mostanába pár embernél ez divatba jött (inkább külföldön) de ő kb 3 éve így öltözködik (elég fura lány)
2020. szept. 9. 00:16
 2/14 anonim ***** válasza:
56%
Barátkoznék e tumblr-ön szocializálódott biliájlis fannal? Nem.
2020. szept. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

Ennyire Tracy Beaker se volt Tracy Beaker lol.


De szerintem aranyos.

2020. szept. 9. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
98%

Bár nem az én stílusum azért még aranyos, inkább szemilyiségtől függ hogy barátkoznék ilyen lánnyal vagy nem.


Szerintem amúgy is ha valaki az öltözködése miatt nem barátkozna vele az nem is lenne jó társaság. Nagy eséllyel legalább néhány olyan osztálytársa lesz aki nem fogja kizáró okbak tartani.

2020. szept. 9. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Hallottad-é azt a mondást, hogy "Nem a ruha teszi az embert!"

Mindegy, milyen ruhában jár a másik, ha hasonló a gondolkodásunk, világnézetünk, minden további nélkül lehet barátom.

2020. szept. 9. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
12%

Elég homárkás ezekkel a bő szárú galingyázós nadrágokkal, meg ez a haj...

Inkább kihagynám.

2020. szept. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
98%
Nem az én stílusom, de nem a ruha dönti el, hogy kivel barátkozzak
2020. szept. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%

Nem hiszem, hogy az öltözködés kihatással lenne arra, hogy kivel barátkoznék.

Ez a stílus egyébként jól tud kinézni néhol, de egy 13-4 évesen inkább úgy fest mintha még mindig az anyja öltöztetné fel az óvodába.

2020. szept. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, én gimiben túlméretezett pólókban, szakadt csöves farmerokban, szegecses bőrdzsekiben, acélbetétes bakancsban jártam, színes tarajam volt oldalt felnyírj hajjal lányként és bár sose voltam mindenki kedvence, sőt, így is kötöttem két életre szóló barátságot. Ez máris több, mint amit sokan elmondhatnak magukról.

Ők nem a külsőm szerint ítéltek, a felszínes hülyéket meg távol tartotta tőlem ez a remek szűrő :D A szakdt csöves punk stílust már kinőttem rég, de a barátságunk azóta is töretlen :) A húgod adja csak önmagát, hordja azt, ami jólesik, biztos lesznek így is barátai, nem muszáj a menők közé tartoznia, hogy jól érezze magát :)

2020. szept. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor, örömmel :)
2020. szept. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!