Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányként felvehetek férfi...

Lányként felvehetek férfi farmert?

Figyelt kérdés

Oké, persze hogy fel, de a szabása miatt ki is nézne valahogy rajtam? :D


Miért akarok ilyet hordani:


- Van ZSEBE. Rendes, funkcionális zsebe, nem csak ilyen mini - nemhogy a telefonom, de még egy nyamvadt zsepi is alig fér bele :D


- Múltkor benéztem a New Yorkerbe, és ha jól tudom, 6 féle farmerük van. Ebből 5 "super slim legs".


Aha. Nekem meg genetikailag nagy a vádlim.


2020. szept. 21. 10:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem a férfi nadrágoknak más a szabása. Mint ahogy a férfi pulóvernek. Volt, hogy már férfi pulcsit húztam fel, mert fáztam, és társaságban kölcsönadta valaki. Totál más, mint a női. Pedig ránézésre nem is látszik.

Egyébként női nadrágból, farmerből is van normális zsebes.

2020. szept. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
83%
Tényleg létezik nőiben is zsebes nadrág, már vettem olyat, de keresni kell. Engem is kiborít, hogy egy csomó divatnacinak nincsen rendes zsebe, ráadásul túl magasra nőttem, meg szögletes is vagyok, úgyhogy gyakran járok át a férfirészlegre nadrágokért, hogy találjak rám illőt. Lehet, hogy gáz, de szerencsére eddig még senki sem tette szóvá... Nőies pólókkal meg cipőkkel igyekszem ellensúlyozni... :) 23/L
2020. szept. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)


Az a bajom, hogy amúgy utálok ruhát vásárolni, keresgélés helyett inkább célirányos lennék. Esetleg tudtok olyan boltot, ahol nagy eséllyel találok normális, zsebes nacit? :)


12:58, akartam reagálni, de rájöttem hogy felesleges. Szép napot, pápá.

2020. szept. 21. 13:20
 4/27 A kérdező kommentje:

Te is ugyanúgy felvehetsz egy női nadrágot, ki akadályoz meg benne? Csak lehet épp nem lesz kényelmes, vagy furán áll, mert szimplán más a fizikai felépítésetek.


De igen, én személyesen nyomom le a fiúkat, muhaha. Állj bosszút rajtam.


Feminista vagyok (NEM femináci) és látom a férfiakat érő problémákat is, nem csak a saját nememét. (ez de fura szó, így leírva)


És azt miből gondolod, hogy hetero lennék? :P Ha az vagyok, ha nem, ha valaki egy naciból szűri le, és negatív értelemben, az úgy is járt. Olyanok nem érdekelnek.


Ha valaki történetesen meleg, és ezt a ruházatával is ki szeretné fejezni, nem csak egy szimpla nadrággal teszi meg.

2020. szept. 21. 14:57
 5/27 anonim ***** válasza:
19%

“ lehet épp nem lesz kényelmes, vagy furán áll, mert szimplán más a fizikai felépítésete“


Ez szerinted rád nem lesz igaz??

Ne nekem indokolj, hanem az itt regisztrált most rejtőzködő férfigyűlölőknek.

2020. szept. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Ez volt a kérdés, drága.
2020. szept. 21. 16:17
 7/27 anonim ***** válasza:
10%

Ha nem zavar hogy kiröhögnek mert simán látszik hogy férfi a szabása miatt, vagy homárkának néznek és emiatt be is vállalod akkor lehet.

Bár elég beteg vagy...

2020. szept. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Én is szeretlek téged :)


Pláne hogy ilyen aranyos (most már törlésre került) kommenteket írsz egy sima "persze, ugyanaz"/"nem, mert túl nyilvánvaló, nem áll jól" válasz helyett.

2020. szept. 21. 18:45
 9/27 anonim ***** válasza:
10%

Törlésre került mert itt köztudott a diszkrimináció!

Férfit lehet a porig alázni, de a kislányok félistenséggel bírnak, nekik mindent lehet...

2020. szept. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Tesó, ez egy szimpla kérdés volt arról, hogy mennyire tér el a szabása a férfi farmernek. Senkit nem érdekel az ovis nyavalygásod.
2020. szept. 21. 19:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!