Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen anyagú és fazonú nadrág...

Ilyen anyagú és fazonú nadrág hétköznapi viseletre milyen volna?

Figyelt kérdés
[link]
2020. szept. 22. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

Nevetséges.

Bocsi, ez jutott róla eszembe. Persze, ha neked tetszik, hord nyugodtan, végül is nem az a lényeg, hogy én mit gondolok róla :)

2020. szept. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem csinos, ha mondjuk irodában dolgozol, akkor valami szép, de mindenképpen nagyon egyszerű fazonú és színű felsővel plusz magassarkúval, visszafogott ékszerekkel szerintem jól nézne ki. Csak tényleg arra figyelj, hogy minden más, ami rajtad van nagyon egyszerű, visszafogott fazonú és színű legyen, különben elegáns helyett hamar vásári hatása tud lenni, a fényes anyag miatt ez a nadrág önmagában is "statement piece", nem kell még fokozni.
2020. szept. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Szép :)
2020. szept. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%

A hossza miatt könnyen poros-saras lesz.


Ha kicsit felhajtod, akkor szerintem okés.

2020. szept. 24. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
Szép, de hétköznapi viseletnek elég alkalmatlan. Plusz kb 2 percig lesz makulátlan.
2020. szept. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik nem érezném jól magam benne. De most felkapottak nagyon ezek a nadrágok, szóval nem lenne ciki abszolút, ha hordanád.
2020. szept. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!