Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Más is szoktatok hordani...

Más is szoktatok hordani cicanadrágot?

Figyelt kérdés
Más fiú is van, aki szereti a cicanadrágot hordani? Ti is szoktatok akár otthon vagy valamilyen sporthoz hordani? Lányok, ti mit gondoltok arról ha egy fiú szereti a cicanadrágot?

2020. szept. 25. 18:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én is szoktam, itthon, sporthoz, aláöltözőnek. Az utcán annyira nem, de nem azért mert cicki lenne, hanem mertnem oda való még a lányoknál sem.
2020. okt. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
79%
Lányként imádom ezt a fajta nadrágot, csak ezt hordom!
2020. okt. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
88%
Ha lányként imádod hordani, és "csak ezt hordod" akkor gondolom nem ítéled el ha a másik nemü is szereti ezt a fajta nadrágot hordani?! Vagy tévedek esetleg?!
2020. okt. 25. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Én személy szerint soha nem venném fel utcára csak ha tornázom vagy otthon.Szerintem egy cica nadrág nem utcára való 🤷‍♀️
2020. okt. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nagyon jól gondolod, bár bizonyos formában van helye utcán pl.: sporthoz, vagy ha megfelelő ruhával viselik, azaz nem élő kirakatként.

Egyébként otthonra fiúknak-lányoknak kényelmes viselet, persze nem egy családi összejövetelen, hanem mondjuk szobában zene hallgatáshoz, egyáb chilles tevékenységhez...

Sporthoz úgyszintén mindkét nem számára megfelelő, a fiúknál egyenesen undorító, amikor rövidnadrággal kombinálják pl.: futásnál. Kicsit hosszabb felső és kész.

2020. okt. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

15!

Ez így igaz ahogy írtad, én nem tudom hogy röhögjek vagy megbotránykozzak attól ha ezek a kis hiú gyáva fiúkák még rá vesznek egy rövidgatyát.

Miért? Az egyik típusú ruha kényelmes szabad mozgást biztosít a másik pont az ellenkezője.

Akkor minek a kettő együtt.

2020. okt. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!