Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha fatalpú klumpát hord egy...

Ha fatalpú klumpát hord egy férfi, szerintetek annak a jele, hogy meleg?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akit a nyáron megismertem és megtetszett, azóta írogatunk egymásnak, de nem tudom, érdemes-e túlzott reményeket fűznöm hozzá, hogy lesz belőle valami. A Facebookon több olyan képet találtam róla, amelyiken ilyet visel. A mi ismeretségi körünkben ilyen lábbelit csak nők használnak, így nekem elég furcsa egy pasinál...

2020. szept. 25. 21:43
A kérdező szavazást indított:
Meleg
Heteró
16 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kettő között az összefüggést.
2020. szept. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Nem, akkor meleg ha szexualisan a sajat nemehez vonzodik.
2020. szept. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy előítéletes vagyok, és butaságokat gondolok, de a faklumpa szerintem egy női lábbeli, ami divat volt kábé 30 évvel ezelőtt. Fiúkon sosem láttam még (maximum orvosokon, de újabban úgy vettem észre, ők se annyira hordják).
2020. szept. 25. 21:56
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Igen, butasagokat gondolsz es eloiteletes vagy.
2020. szept. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Semmi köze a szexualitáshoz. Valószínűbb hogy azért hordja, mert kényelmes neki...
2020. szept. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
25%
Simán béna.
2020. szept. 26. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%

Ha így belegondolok, a fatalpú klumpát én is tényleg inkább női viseletnek tartom, legalábbis Magyarországon valahogy így alakult a divat, de pl. skandináv országokban férfiak is simán hordják utcára, és ettől nyilván nem lesznek melegek.

Szóval ennek alapján nem lehet megállapítani valaki nemi irányultságát. Szerintem fontosabb, hogy megvan-e köztetek a kellő vonzalom. Én azt mondanám, ne agyalj az öltözködési stílusán, inkább a belső tulajdonságaira figyelj.

2020. szept. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
56%

Nem előítéletes vagy hanem simán még kisfiú.

Ebben a korban rettegnek a fiúcskák azoktól a ruháktól amik hasonlítanak a lányokéra nehogy bemelegedjenek tőle.

Idővel majd rájönnek,hogy nem a ruha fertőz és hajlandóak lesznek kényelmesebb ruhákat is hordani ami nem feltétlen férfi mert nekünk sprőd szhar anyagúakat gyártanak.

Mellesleg sok orvos,prof. Hord klumpát kórházakban, ha a te észjárásodat követném akkor azt mondanám,hogy igen, mind meleg...

2020. szept. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

8-as válaszoló: nem tudom, kinek címezted, amit írtál, de ha nem tűnt volna fel, én lány vagyok. :)

Nyilván vannak előítéleteim, mint mindenkinek, pont azért írtam ki a kérdést, hogy megtudjam, mit gondolnak erről a dologról az emberek...

2020. szept. 26. 18:46
 10/17 anonim ***** válasza:
94%
Én ugyan Magyarországon még nem annyira láttam férfiakat fatalpú klumpában járni, de külföldön (Ausztria, Németország) gyakran, szóval szerintem egyáltalán nem jelenti, hogy meleg lenne. Az a lényeg, hogy vonzódik-e hozzád, és összejöttök-e (sok szerencsét hozzá!!!)
2020. szept. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!