Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha fatalpú klumpát hord egy...

Ha fatalpú klumpát hord egy férfi, szerintetek annak a jele, hogy meleg?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akit a nyáron megismertem és megtetszett, azóta írogatunk egymásnak, de nem tudom, érdemes-e túlzott reményeket fűznöm hozzá, hogy lesz belőle valami. A Facebookon több olyan képet találtam róla, amelyiken ilyet visel. A mi ismeretségi körünkben ilyen lábbelit csak nők használnak, így nekem elég furcsa egy pasinál...

2020. szept. 25. 21:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem nőies egyáltalán. Mifelénk férfiak is hordanak klumpát, bár inkább az idősebb korosztály, és én személy szerint elég igénytelen viseletnek tartom...
2020. szept. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
29%

Drága kérdező!


A nemed olyan mindegy hidd el!

Kommentem rád is igaz hisz a kislányok értelmi színtje nem sokban különbözik a kisfiúkétól, ez az a kor ahol rettegünk a másik nem ruháitól , de majd kinövöd ne aggódj.

Ő már ezen túl van:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..

2020. szept. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Otthon én is hordok ilyet hetero srácként, utcán nem. (Nagyon kényelmes, próbáld ki.)

Amúgy a megismerkedés óta miért csak irogattok egymásnak?

2020. szept. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Én szintúgy ezt tudnám leírni amit a 13as válaszoló, annyi különbséggel hogy néha utcára is kimegyek benne.
2020. szept. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

13-ik: Nekem is volt régebben, szóval tudom, hogy kényelmes, csak pasin eléggé szokatlannak találtam... Amúgy azért csak írogatunk, mert messze lakunk egymástól, és most a járvány miatt óvatosabbnak kell lenni az össze-vissza utazgatással... :(

14-ik: Ha kimész az utcára klumpában, nem néznek furcsán az emberek? Nem kaptál beszólásokat?

2020. okt. 3. 22:44
 16/17 anonim ***** válasza:
88%
13-as vagyok: Az tény, hogy férfiakon nem fest túl jól (sokak szerint senkin sem,de nőkön számomra vonzó szép lábakon). Mennyi idős ő? Amúgy, ha a fenti hipotézis igaz volna, akkor miért mutatott és mutatna érdeklődést feléd? Nem jelzi esetleg szexuális vágyait burkoltan irányodban vagy nem bókol? Vagy talàn csak egy havert lát benned? Inkább ezekre figyelnék. Kérdezz rá,hogy miért szereti és hordja.
2020. okt. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
92%
14es vagyok: Nem szólt be senki, nem vettem észre hogy furcsán néznének.
2020. okt. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!