Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen a ruhatárad?

Milyen a ruhatárad?

Figyelt kérdés
Milyen nadrágot hordasz, illetve kiegészítőket, felsőket, cipőt?

2020. okt. 10. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

Kizárólag fekete színt viselek, kevés fehér kiegészítéssel (például cipő talprésze fehér, vagy a pólón levő szegés).


Nadrág általában fekete skinny farmer vagy ejtett ülepű melegítő. De sokszor megy a leggings + rövidnadrág kombó:

[link]


Tervezek vásárolni elegáns, bokát szabadon hagyó nadrágokat is:

[link]


Kiegészítőim nincsenek. Fekete körsál hidegebb időkre.


A felsők egyszerű basic kapucnis pulóverek, v-nyakú pólók. Háromnegyedes ujjú pólók. De van pár különleges szabású cucc is. Például kimono szerű felső. Longline pólók.


A cipőim fűző nélküli sneakerek.


[link]


[link]


[link]

2020. okt. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Skinny farmert hordok, kéket és feketét is, imádom a kapucnis pulcsikat, van mindenféle színből, pólót lengét hordok mert utálom ha tapad. Converse tornacipőt, adidas superstart, nike cortezt hordok meg hasonlóakat. Táskából is adidast és niket hordok. Kiegészítő alatt nem tudom mit értesz de sosem szerettem túlpakolni magam. Néha elgondolkodok hogy be kéne szerezni kicsit csinosabb és nőiesebb darabokat de már próbánál sem szoktam jól érezni magam bennük. Szóval ilyen egyszerű cuccaim vannak de színből van választék bőven.
2020. okt. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is Skinny nadrágokat hordok főként, de vannak szivar nadrágok is illetve elegánsabbak is a ruhatáramban. Színben minden jöhet a lila kivételével, színes a kollekció. Kiegészítőkből nem hordok sok félét, karóra van rajtam mindig, emellett így ősszel szoktam kalapot és nagyobb sálakat hordani. Télen a sapka-sál kombó a megszokott. Főként a táskáim és a cipőim a merészebb darabok. A cipőket gyűjtöm úgyhogy abból kimondottan sok van. Felsőkből jobban szeretem a passzos darabokat, ha bővebb akkor az általában hosszított is.
2020. okt. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Általában fekete/ ilyen nagyon világos szürke skinny farmert, vagy szoknyát hordok valamilyen szűk, vagy bő de rövid felsővel(ha nagyon rövid alá veszek egy fekete testhezálló pólót). Ruhákat is szoktam hordani. Színben fekete,fehér,világos bézs,púderrózsaszín dolgokat szeretek. Sok ékszert hordok,általában van rajtam 1 choker és egy sima medálos nyaklánc, 3 ezüst karkötő, szív alakú fülbevaló. Magas szárú converse tornacipőt hordok,télen bokacsizmát vagy kicsit magasított sarkú bakancsot. Télen hosszított,szűk derekú kabátot hordok.
2020. okt. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szeretem a pirosat,feketét,fehéret,szürkét.Vagy egyszerű felső,vagy feltűnő.Fülbevalót hordok csak,azok színtén feltünő darabok,nagyok.Farmert nem hordok,puntó,szövet,elasztikus nadrágjaim vannak.A legtöbb ruhàm Blue Naturos.Szeretem a bő felsőket,azokat tavasszal,nyáron,amúgy a passzosakat.
2020. okt. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem a pasztell és földszíneket, rikító vagy nagyon élénk dolgokat szinte soha nem hordok. Kedvenceim a szürke, bézs, fekete-fehér, bordó, barna, olajzöld, stb., ha felsőről van szó. A testhezálló bodykat, illetve a csipkerészletes felsőket nagyon imádom, azok a gyengéim. :D

Nadrágokból a skinny farmer és a paper bag nadrágok a kedvenceim, utóbbiból van elegáns is. De mostanában szoknyát is gyakran szoktam, abból is van farmer, bőr, A-vonalú, stb.

Kiegészítők: szemüveges vagyok, szóval azt gyakran hordom, mert olyan keretet választottam, ami most évekig tetszeni fog szerintem. Illetve nyakláncot és órát szoktam, amikor épp olyan kedvem van - azokból vagy arany vagy rosegold, az ezüstöt nem szeretem.

Cipőkből pedig van mindenféle az összes évszakra: sneakerek, nemrég egy mokaszinre is beruháztam, bokacsizmák, bakancs, nyári szandál, ilyenek. Ha nem nyár van, akkor lábbelikből is főleg fekete-barna színeket szeretem.

20L

2020. okt. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kevés nadrágom van, azokat is inkább otthon hordom. Két sportcipőm van mindössze. Alapvetően egyberuhákat, szoknyákat hordok, télen vastagabb harisnyákkal. Vannak ékszereim is. Mindig ügyelek arra, hogy a ruhához passzo9ló darabokat válasszak. Cipőkből kedvelem a magassarkút, elég sok van belőle.
2020. okt. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%

Inkább elegáns ruhaemuim vannak, elegánsak és divatosak. Ck, Boss, Armani...

Nem mondom azt hogy egyből meg veszem ami bejön a divatba, de azért haladok vele.

Szeretem a jó dolgokat de nem csak a markasakat.

Legyen az cipő, ruha v kiegészítő.

2020. okt. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!