Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen ruhát...

Szerintetek milyen ruhát vegyek fel az 1.randin?

Figyelt kérdés

Ilyesmi ruhák közül válogatok

(Otthon ehhez hasonlóim vannak)

De ha tudtok ajánlani valamit azt is elfogadom!

Köszi😊

[link]



[link]


[link]


Az 1.nem pont olyan színű de csak olyat talàltam ami hasonló



2020. okt. 18. 21:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hát nekem egyik sem tetszik. Hány éves vagy?
2020. okt. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Az első számomra nagyon alkalmi, a második is elég kiöltözős. A harmadik jó lenne, viszont így októberben nem igazán illik a virágos.

Ha a ruha vonalon akarsz mozogni, szerintem jobb lenne kötött vagy hosszabb ujjú ruha csizmával, esetleg magassarkúval. De akár egy sima farmer egy csinos felsővel és magassarkúval is igazán csinos tud lenni.

2020. okt. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A három közül a virágos a legjobb, de mindhárom nyári ruha, elég furán néznék ha ilyenben jelenne meg valaki. :D
2020. okt. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mind a három csinos,de első randira túl sok! Nekem egy bőrhatású leggings boka cipővel és egy szép de egyszerű felsővel lenne az ami,bejönne az első randin.(FF)
2020. okt. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!