Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Halloween utálónak öltöznék...

Halloween utálónak öltöznék be halloweenra, hogyan tudnám ezt jelmezben kifejezni? Hogy nézzen ki a jelmez?

Figyelt kérdés

2020. okt. 23. 02:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Úgy hogy nem öltözöl be és azt hajtogatod hogy utálom a halloweent
2020. okt. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Csináltass egy olyan pólót, hogy "Utálom a Halloween-t"
2020. okt. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Úgy hogy leszarom és éled tovább az életed mint egyébként ezt tennéd. Annak aki szereti a kedvét úgysem fogod elvenni, begyepesedett seggfejnek pedig nem kell lenni.
2020. okt. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Öltözz télapónak és ha halloween buliba mész kívánj mindenkinek boldig karácsonyt😁 egyébként miért szeretnél ilyesmit?
2020. okt. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

4/3

Én szeretem a halloweent, és gondoltam, valahogy viccesen be lehetne öltözni ilyen nyavajgónak. Régebben pl. Árpád-házi Szent Margitnak öltöztem be, azt úgy csináltam, hogy mindenféle bogarakat, férgeket rajzoltam, varrtam a felsőmre (azzal jelképeztem, hogy nem mosdott). Készítettem sündisznós övet, meg játék korbácsot, amivel a mazo dolgait csinálta).

4/4

Csak úgy, poénból.

2020. okt. 23. 21:02
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
A fejedre húzol egy kotont, és eljátszod a nagy fäszt.
2020. okt. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Elég ha jenki zászlót égetsz aznap este.

Mindenkinek beugrana,hogy honnan jön a szenny..

2020. okt. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7/7, akkor már inkább kelta jelképeket kellene, nem?
2020. okt. 25. 00:51
 9/12 anonim ***** válasza:

Mégis a jenkiknél van ennek hagyománya és mi hüly magyarok mindent átveszünk csak gringó legyen.

Kíváncsi lennék melyik ország vette át tőlünk a busójárást...

2020. okt. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9/9 Halloweennak sok országban van hagyománya. A busójárás nem magyar eredetű. A balkáni eredetű sokácok vitték be Mohácsra, és ott formálódott tovább a mohácsi busójárás, és pl. az ország más részein nem is találkoztam ezzel a szokással (csak az ajándéktárgyakkal, bábokkal). [link]
2020. okt. 25. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!