Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Halloweenre szeretnék vámpírna...

Halloweenre szeretnék vámpírnak öltözni, hol tudnék normális, kevésbé műhatású vámpírfogat beszerezni Debrecenben?

Figyelt kérdés
2013. okt. 14. 19:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Fogtechnikán tudsz csináltatni. Mondd hogy csak egy buliba kell, nem kell hogy tartós legyen, úgy nem olyan vészes az ára.
2013. okt. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
0%

Erdekes,hogy te erre a nyugati szennyre forditasz idot,de gondolom az aradi vertanukrol biztosan nem emlekeztel meg!?

Nyaljunk be egyutt a meleg szarig a jenkiknek!

2013. okt. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
95%

Te utolsó, vágod a különbséget az ünnep és egy történelmi eseményről való megemlékezés között??

Azért egy valamiben igencsak lehagyjuk az amerikaiakat. Savanyúságban!

Nem kéne beszólogatni a másiknak, amikor azt se tudod mit csinált október 6-án, nagyon okos vagy..

2013. okt. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%

Latom te is egy amerika imado seggnyalo vagy!

Mar csak azt nem ertem,hogy az ilyenek mit keresnek az orszagban!

2013. okt. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem értettem, egyes embereknek miért fáj az, ha valaki Halloween-t tart, vagy ünneppel,az meg, szerintem ez mindenkinek maga felelőssége, hogy mit tesz október 6.-án vagy 31.-én. :)
2013. okt. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%

Csupan azert faj, mert nezd meg a nyugatot melyik orszagban tartanak busojarast?

Mi sajnos atveszunk mindenfele szemetet, de a jot soha!

Lasd halalbuntetes!

Mert ugye ahova a legtobben nyalnak amerikaban meg az is van!

2013. okt. 16. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
De a busójárás az egy nagyon kis térségben jellemző Magyarországon, a Halloween pedig már lassan az egész világon. Miért baj az ha az ember talál egy jó kis ünnepet a bulizásra. (És itt most nem a halottak napját vagy a mindenszenteket értem, mert azt persze mindenki tudja, hogy nem halloween-nek számít:))
2013. okt. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

A beszólogatós csicskáknak üzenném, hogy CÉGES BULI lesz, ahol szinte mindenki beöltözik, de egyébként is van hozzá kedvem. Ez miért fáj????

Egyébként meg képzeld, a magyar kultúra és a költészet napján is meg szoktam "emlékezni". Állítom, több ünnepet/megemmlékezést/történelmi eseményt tudok, mint te...


Lehet, hogy Nyugati szokás/ünnep a Halloween, de most miért ne lehetne nálunk is??? -_-


Istenem, ez a sok BESAVANYODOTT, LELKINYOMORÉK "ember", aki így éli ki magát másokon, azért mert egy rakás sz@r az élete... -_-


Felteszek egy egyszerű kérdést, erre idejöttök acsarkodni... -_-


Nem a véleményeteket kérdeztem a Halloweenről...

De úgy látom a szövegértelmezés nem megy... :D


A többieknek köszönöm a választ, illetve, hogy kiálltak mellettem/értem! :)

2013. okt. 16. 22:44
 9/23 A kérdező kommentje:

Meg hogy a rákba jön ide a halálbüntetés? :D

LoL :D Attól, mert nem vettük át a halálbüntetést, akkor most ne Halloweenozzak? :D


Ennyi erővel ne nézzetek FILMEKET, ne hallgassatok külföldi ZENÉKET stb... mivel azok is KÜLFÖLD szemetjei... :D


Gondolkozzatok már, mielőtt beszéltek/írtok... -_-

2013. okt. 16. 22:47
 10/23 anonim ***** válasza:
0%

MINEK orultok?

Mit unnepeltek kis gyokerek?

A 27 szazalekos afat amiben elsok vagyunk europaban?

Meg a beka segge alatti fizeteseknek?

Ez a baj az ilyen emberekkel mint ti!

A nyugati unnepel mert mindene meg van, nem ugy mint nekunk !

En is vigyorognek ha ugy elnek mint a nyugatiak!

Es persze,hogy at veszik egymastol a jo szokasokat mert akik egyforman jol elnek egyutt unnepelnek! De mi mit akarunk?

Majd en is halloweenezek ha ugyan olyan jo lessz ebben az orszagban is mint ausztriaban!

2013. okt. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!